Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy, hol tudnék ismerkedni...

Hogy, hol tudnék ismerkedni 16-17 éves lányokkal? Nemigazán szeretem a discokat meg ilyen helyeket, túl sok ember túl hangos zene. Szóval hol lehetne?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok és még nem volt sose barátnőm. Kinézetemmel szerintem nincs gond, igazából még nem is próbálkoztam ismerkedni, szóval a tapasztalatom is 0. :D

Nem vagyok nolife kocka nemazért, kondizok is tök szálkás vagyok meg minden:D csak nemtom annyira nem is akartam eddig barátnőt..

Szóval hogyan illetve hol tudnék könnyen ismerkedni?:)

Ja meg még annyi, hogy sokszor hadarok meg néha dadogok tehát nemvagyok túl beszédes típus.. Mennyire lehet hátrány?



2013. júl. 6. 20:19
 1/10 xKakashix ***** válasza:
Pedig a szöveg sokat számít, "nem is próbálkoztál ismerkedni" hát próbálkozz. :)
2013. júl. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Parkban...csomó csaj kiül olvasni.
2013. júl. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 xKakashix ***** válasza:

De amúgy nem értem pedig ilyen helyeken a legkönnyebb ismizni, most például odamész a parkban egy csajhoz mit mondasz neki, Szia cica van gazdád? xD

Érted egy discoban minden adott.

2013. júl. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Jó csak nem akarok beégni:D

Tavaly fesztiválon bepróbálkoztam egy csajnál, pár sör volt bennem, és eléggé bénáztam, haverom felvette videóra és kb 1 évig cinkeltek vele xd szóval nemakarok többet beégni nembaj ha senki nem látja épp elég nekemis

2013. júl. 6. 20:31
 5/10 anonim válasza:
Én is ilyesmi vagyok, csak lányban. barátaid azért gondolom vannak, szóval próbálj meg velük kimozdulni. Szervezzetek közös programokat, barátok barátaival is, pl. vidámpark, mozi, kirándulás, központok, strand, vagy 17 évesen elkezdhetsz házibuliba is menni. Ha barátokkal mész, akkor kezdetben figyelj rájuk, engedd el magad és menni fog magától:) Ha látják rajtad, hogy jól érzed magad, és jó a kisugárzásod, akkor nem lesz gond!!
2013. júl. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"Jó csak nem akarok beégni:D"

Kit érdekel ha beégsz egy olyan csajnál, akit lehet, hogy soha többé nem látsz?....Tedd túl magad az efféle dolgokon. Aki mer az nyerhet.

2013. júl. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A lényeg az, hogy éldd a saját életet, majd lesz barátnő is.
2013. júl. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 xKakashix ***** válasza:

Ja hát az ciki igen :D

Akkor próbáld meg józanul kivételesen :D

2013. júl. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Tessék, itt a lehetőség ;D 17/l
2013. júl. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
a detoxban barátom:D ott sokan vannakxd
2013. júl. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!