Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kedves volt menyasszonyok!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves volt menyasszonyok! Uszályos ruhát könnyü viselni? Nem tul hangos ahogy sétál benne az ember?

Figyelt kérdés
2010. okt. 30. 18:23
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Mi az amire figyelni kell?van egyébként valami szerepe?
2010. okt. 30. 18:26
 2/11 anonim ***** válasza:
68%

csak esztétikus szerintem:)

betudnál linkelni egy képet a ruhádról? olyan kíváncsi vagyok:)

2010. okt. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
43%
Hát nekem nem kellene mégegyszer uszályos ruha!Tök zavaró volt,leengedve is,felcsatolva is!Szerintem ezerszer gondold meg!Sokat kell ám abban a ruhában táncolni!Szerepe szerintem csak annyi van,hogy szép.
2010. okt. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
81%

Szia!


Egyáltalán nem hangos mitől lenne az? Viszont egy jó tanács (amit én sajna nemfogadtam meg ) hogyha már uszályos a ruhád akkor legombolhatós legyen ez a része. Nekem felgombolhatós volt és így majdnem 15kg nyomott a ruha nemvolt túl könnyű benne táncolni. Mikor kijöttünk a templomból és a házasságkötő teremből állandóan fogni kellett vagy keresgetni a gombokat mert ugye az utcán csak nemhúzhatod a földön. Szóval szerintem mindenképp praktikusabb és könnyebb, kényelmesebb a legombolhatós. Amúgy én észre se vettem, hogy húzok magam után valamit. :) Csak fordulásnál kell rá figyelni!

2010. okt. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
Igen, szerintem is olyat válassz, ami lecsatolható. Nekem is felgombolható volt, megbántam. Utcán nem lehet benne vonulni, mert piszkos lesz, táncolni szintén nem lehet benne. Csak a fotózáson, meg mikor bevonultunk a házasságkötő terembe, volt leengedve. Amúgy végig fel volt gombolva és úgy meg nagyon nehéz volt, ráadásul a nagy súly az abroncsomat is benyomta hátul, így nem volt szép kerek, királylányos, sőt el is törött. Ja és a templomban, hivatalban nagyon vigyázz a leüléseknél meg felállásoknál. Mert ugye azt nem csinálhatod meg, hogy bevonulsz a házasságkötő terembe/templomba és azt mondod: "álljunk le, le kell csatolnom az uszályomat, hogy le tudjak ülni." :)
2010. okt. 31. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
51%
LEcsaltolható uszály nincs, csak FELcsatolható, egy gombbal vagy kapoccsal lehet felkapcsozni a fenekedre. Lépni nem lehet benne, nem táncolni, ha kifogsz egy esős időt, tönkremegy a ruha. (Nem is kell esni, elég, ha előző nap esett.)
2010. nov. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém is felgombolható volt, semmi gond nem volt vele. Persze, hogy kicsit nehéz volt, de hát pl. a fűző sem kényelmes, mégis sok ruhában van. Ha a kényelem az első szempont, akkor "mackóalsót" veszek. De egy ilyen alkalommal szerintem megéri a látványnak is adni :)) A szertartások és a fotózás alatt le volt engedve, ha fordultam, leültem, felálltam az egyik oldalra húztam, a karomra vettem és kész. A lagzi alatt fel volt gombolva, tök jól nézett ki és a súlya is kibírható volt. Én nem bántam meg, hogy ilyet választottam.
2010. nov. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

10:35-ösnek! Igenis van lecsatolható uszály! Ami azt jelenti, hogy az uszályt, a deréknál valamilyen módon, kapcsokkal vagy gombokkal rögzítenek, mely később pl. szertartás után eltávolítható, lecsatolható! így sima uszály nélküli ruha lesz. Ilyen a lecsatolható uszály:

[link]

A felgombolható, amiről te beszélsz, meg ami nekem is volt. Az olyan mikor az uszály hozzá tartozik a ruhához, nem lehet eltávolítani, csak felgombolni, hogy lehessen benne pl. táncolni. De ezt te is tudod milyen, hiszen írtad. Csak szerettelek volna tájékoztatni, hogy nem csak ilyen uszályos ruha van. Mielőtt belekötnél másokba kicsit nézz körül! 02:16-os voltam.

2010. nov. 3. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 78%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 11-02 10:35

Van lecsatolható uszály!

A kérdezőnek én is azt javaslom mert nagyon szép, a ruha súlya szerintem nem vészes (nép táncolok az a ruha -lemértem- 20 kg, tetőtől-térdig vastagon be vagyok bugyolálva, 6 keményített vászon alsószoknya + gyapjúharisnya + magas szárú bársony cipő, mindez 40 fokban is...és mégis szeretek benne lenni), a ruha (nagy abroncsos) szerintem simán "kényelmes", én mondjuk imádom a 19. századi divatot, így örültem, hogy végre földig érő nagy abroncsos ruhába lehettem, nem zavart semmiben, le se akartam venni.

2010. nov. 7. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
32%
18:35-ös vagyok!Aki lepontozott írja már meg,hogy miért???????????Komolyan mondom annyira utálom az ilyen köcsögöket!Véleményt kért a kérdező.Írhattam volna azt is,hogy minden szép és jó volt,de sajnos nem így volt.Gondoltam leírom a véleményemet,hogy élete legszebb napja valóban szép legyen!Bocs,ha ezzel rosszat írtam!
2010. nov. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!