Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Feladat: két szép lány kutyát...

Feladat: két szép lány kutyát sétáltat. Milyen indokkal/szöveggel lehetne odamenni hozzájuk, és beszélgetést kezdeményezni?!

Figyelt kérdés

Számtalanszor látom, hogy tényleg szép lányok sétálnak 2-3 an, és azon agyalok, hogyan, vagy mégis milyen indokkal lehetne beszélgetést kezdeményezni, vagy netán velük tartani a sétában totál ismeretlenként?!

Vagy kezdetnek elég lenne, ha szép moyollyal köszönnék nekik?! :) aztán elhaladunk egymás melett, majd visszafordulok, és ha kötülük is valaki, akkor már lehetőség lenne ismerkednI?!

igazság szerint mint sok srác, én is félek attól, hogy visszautasítanak, és kinevetnek csak...:/



2013. júl. 8. 12:02
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg hogy mennyi idős a kutya, agy hogy milyen fajta stb
2013. júl. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
72%
Nem tudom. De hidd el, ha visszautasítanak, vagy "kinevetnek", akkor sem jelent ez semmi rosszat. Bátor voltál, a lányok meg örülnek, ha tetszenek valakinek. Ők se tudnak könnyen mit kezdeni a helyzettel, ezért is lepattinthatnak. Szóval szerintem próbálkozz, és ne érdekeljen, ha kinevetnek. Amúgy is lényegtelen.
2013. júl. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

jó tippeket írtatok! és tényleg, mit foglalkozok vele, ha kinevet 2 ismeretlen lány?! és?!

amugyis az emberek msotanság egyre többet foglalkoznak azzal ,hogy ismeretlen embereket nyűgözzenek le...

2013. júl. 8. 12:08
 4/26 anonim ***** válasza:
mond nekik, hogy szexuálisan felizgattak a kutyák :D
2013. júl. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
14%

" akkor sem jelent ez semmi rosszat. "


Dehogynem. Persze megpróbálatod magad áltatni, hogy "eöö nem az én hibám" meg "eööö nem számít eööö" közben viszont de. Ha kettő kiröhögött akkor nagyot ugrik az esélye, hogy a többi is ki fog, mert objective ronda vagy.

2013. júl. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

vigyél bacont a zsebedben, a kutyák pedig majd oda fognak menni hozzád:D A csaj meg majd magyarázkodhat, hogy ó bocsi így meg úgy, te meg megbocsájtod neki egy telefonszám ellenében.. Na jó ez gagyi, de jobb mint a semmi:D


Csak aztán nehogy valami öregasszony pitbullja támadjon rád mert nemcsak a baconra de a virslire is ráharap:D

2013. júl. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

objectíve randa???!!! XD

azért nemvagyok egy zombiszökevény....

egyébként kinevet, nevessen, megpróbáltam. ha oda sem megyek, még ennyi sincs.

2013. júl. 8. 12:14
 8/26 anonim ***** válasza:
51%
57%-os biztos hogy fiú-nak üzenem, hogy nem, nem feltétlenül jelenti az. Magamból és félénkebb, nőtársaimból indulok ki, akikhez egy helyes fiú is odamehet, akkor is elküldjük, mert bizalmatlanok vagyunk. Viszont biztos van, aki nem tenné. Nevetni meg a szituáción is lehet, nem kell feltétlenül a srác borzasztóan-béna viselkedésén nevetni. Valószínűleg nincs is neki olyan. Csak próbálkozik.
2013. júl. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
háháháááá :D a kutyák ígyis sokszor szagolgatnak engem, mert itthon macska van, és ugye érzik a ruháimon, hiába vannak kimosva :DDD szal akkor már csak valami jó szöveget kell kitaláljak, nameg önbizalmat majd :D
2013. júl. 8. 12:15
 10/26 A kérdező kommentje:

ma 12:15

de ha bizalmatlanok vagytok az idegenekkel, akkor mégis hogyan szoktatok ismerkedni?!

2013. júl. 8. 12:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!