Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ilyen fiúként hogyan lehetne...

Ilyen fiúként hogyan lehetne barátnőm? Hozzám hasonló jelleműg fiúk, ti nektek hogyan lett barátnőtök?

Figyelt kérdés
Félénk, gátlásos, visszahúzódó, aszociális, csak egy kevés baráttal rendelkező srác vagyok, nem járok nagy társaságba, nem vagyok páwa, nem vagyok raj gyerek, józanon rendes fiú vagyok, nyugodt általában, nem egy hirtelen pattogos, mindjárt megverlek típusú srác. Inkább intellektuális típus. Sokat olvasok, de mégsem vagyok stréber típus. Hétköznapi életben egy udvarias, csendes, úriember vagyok. Otthon a szobámbam meg egy szexőrült állat. Nagyon fontosnak tartom a szexet és a szerelmet meg a szabadságot. Imádom a természetet is.
2013. júl. 9. 16:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Keresel egyet strandon vagy akárhol. :D
2013. júl. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"Otthon a szobámbam meg egy szexőrült állat."

Ezt azért hanyagold sztem:D Amúgy meg keress hozzád való lányt:)

2013. júl. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

"Otthon a szobámbam meg egy szexőrült állat."


Látod, az ilyen nyomi megnyilvánulások miatt nincs barátnőd.

2013. júl. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Majd munkahelyen, idővel, majd amikor lesz jó állásod, akkor jönnek majd a csajok ne aggódj.
2013. júl. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Na úgy látom itt sem kapok hasznos választ.
2013. júl. 9. 16:40
 6/8 anonim ***** válasza:
Hasonló vagyok. Szerintem sehogy. Nekem egyszer volt barátnőm, de nem jött be dolog. Elég sorsszerű találkozás volt (ezt itt így nem írom le, nem fognak erre ingyen maszturbálni a romantikus lányok :D). De végül megbántam az egészet. Addig szomorkodtam, mint egy kis meleg, hogy jaaj egyedül vagyok, jaj de rossz nekem, pedig én, mekkora face vagyok, hogy lehetek mégis egyedül. Aztán rájöttem, hogy van rosszabb is. Nekem nem jött be a dolog és valószínűleg minden porcikám tiltakozik ez ellen, csak ezt nem akartam belátni, ezért átb*sztam magam is, és a lányt is. Kár volt.
2013. júl. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Minden, amit írtál, irreleváns. Az egyetlen, ami fontos a lányoknak, h jól nézel-e ki.
2013. júl. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Randi oldalakon is ismerkedhetsz :)
2013. júl. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!