Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek? Van egy lány, aki...

Mit tegyek? Van egy lány, aki személyiségileg nagyon bejön, és arcra is, de alkatilag nem. Nagyon sokat beszéltünk már, de nem sokszor találkoztunk. Szerintem kapcsolatot szeretne, de nem akarom megbántani.

Figyelt kérdés
Nem akarom, hogy megszakadjon az ismeretség, mert lelkileg tényleg egymásra találtunk. Csak külsőre nem vonz annyira...
2013. júl. 11. 15:08
 1/6 ASOT ***** válasza:

Figyelj! Van olyan, hogy valaki nem tetszik nekünk és csak jó barátként tudnánk elképzelni, és ötülnénk ha lenne egy ilyen barátunk.

De az ő érdekében erről le kell mondani, mert minél később annál rosszabb lesz és nehezebb.

2013. júl. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz vonzódni hozzá, ne csapd be sztem:/ Állj oda elé, és mond el neki konszolidáltan, hogy nem az eseted. Csak ne face/sms, és ne béna kifogások...
2013. júl. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
akkor ezt mondd meg neki, ne áltasd.
2013. júl. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Már nem téma a dolog, mert újra látva rájöttem, hogy mégiscsak tetszik :) Összességében csinos, és van egy kisugárzása, ami vonzóvá teszi. :-)
2013. júl. 16. 13:55
 5/6 anonim ***** válasza:
miért nem tetszik (tetszett)alkatra?
2013. júl. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#4. (2013.júl.16.13:55)

Szia Kérdező!

Ez az egyik legjobb hozzászólás, amit itt, a Gyakorin olvastam.

Köszi!

2022. máj. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!