Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért viselkedik ilyen hülyén...

Miért viselkedik ilyen hülyén ez a pasi?

Figyelt kérdés

Általában bejövök kb minden pasinak, már nem azért mondom, de tényleg ez van. De van egy srác, aki nagyon megfogott, a múlt héten együtt voltunk egy házibuliban, és végig vele voltam szinte, viszont ő egyáltalán nem közeledett, de amikor lesmároltam, akkor azt mondta hogy jó volt, bár kicsit meglepődött.. (megkérdezte valaki a társaságból) aztán viszont továbbra sem csinált semmit, egyáltalán nem reagált a közeledésemre,pedig én próbálkoztam, mindig leültem mellé meg simogattam az arcát meg ilyesmik, de semmi reakció... majd egyszer csak lelépett, pedig kértem hogy maradjon...

Mit jelent ez az egész?


2013. júl. 11. 19:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Kopp:DDD
2013. júl. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
2013. júl. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
biztos homár
2013. júl. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
nem érdekled
2013. júl. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Azt jelenti, hogy mégsem jössz be minden pasinak. Szar az élet, mi?
2013. júl. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Ezek szerint mégis van olyan pasi,akinek nem kellesz...
2013. júl. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg azt, amit a hatalmas arcod miatt nem tudsz magadnak beismerni, hogy találtál egy srácot, aki után akármennyire tepersz, nem érdekled. Valószínűleg amúgy bele fogsz szeretni, részegen megdugatod vele magad, majd mikor nem ír, nem hív, felháborodsz, hogy minden férfi egy fasz.
2013. júl. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
hogy nem jössz be neki
2013. júl. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Bocsi, ez tényleg nagyképűen hangzott kicsit...

De akkor miért mondta, hogy jó volt velem csókolózni? Ezt az egyet nem értem... nem illeszkedik a képbe.

2013. júl. 11. 19:32
 10/18 anonim ***** válasza:
Mert jó volt veled csókolózni?:D Jó volt, jól csináltad, de ennyi.
2013. júl. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!