Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudom hogy egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom hogy egy pasi csak a testem vagy a lelkemre pályázik? Hogy viselkedik egy pasi ha többet szeretne mint szex?

Figyelt kérdés

2013. júl. 9. 13:48
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
70%
Úgy hogy nem rögtön ágyba visz...hanem azt mondod hogy várjunk, ő azt mondja oké. Ennyi...
2013. júl. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
majd a személyes találkán kiderül minden !
2013. júl. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
77%
Akkor vár. Ha szex akkor nem vár.
2013. júl. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
engem még nem vitt ágyba csak orál volt de ne hiszem hogy szeretne :/
2013. júl. 9. 13:51
 5/20 anonim ***** válasza:
74%

Azt egy férfinél soha nem tudhatod előre:D

Na jó viccet félre téve,ha a lelkedet akarja,akkor azzal gofalkozik többet pl.Sok ész nem kell hozzá hogy ezt észre vegye egy nő szerintem.

2013. júl. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
*foglalkozik
2013. júl. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Erre mondják. Naiv nők.
2013. júl. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

bocs, de az első pár mondatból lehet tudni

beszélgetés szövege, hol zár, miről dumál, ehhez nem kell ész, csak odafigyelés, nem nagy valami N

2013. júl. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
hát ez egyszerűbb kérdés mint gondolnád. megkérdezed hány nője volt:ha sok akkor csak egy ágyrajáró.
2013. júl. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy szex van akár már az első pár randi valamelyikén, még simán lehet tartós a dolog.


Annó 22 évesen első randin (2. találka!) feküdtem le exemmel, még is 3 évig voltunk együtt. A következő, 25 évesen a 2. randin volt meg, 2,5 évig tartott, az az utáni 27 évesen meg szintén a másodikon volt meg, mai napig tart (feleségem, gyermekem anyja).


Nem ezen múlik. Ha nem vagy tökéletesen naív, és nincs túl nagy rózsaszín köd, észre fogod venni, hogy mire kellesz neki...


32F

2013. júl. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!