Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vannak olyanok akik akár...

Vannak olyanok akik akár távkapcsolatot is bevállalnának? Szerintetek működik?

Figyelt kérdés
17/L/L

2013. júl. 11. 21:02
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát tuti működik, mivel egy barátnőm már 2 éve együtt van a barátjával és 270 km-re laknak.


Privit NE írj, mert hetero vagyok, voltam és leszek.

2013. júl. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
működhet, de nehezebben mint ha közel laknátok
2013. júl. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem emberfüggö. Én már akkor kész vagyok, h két napig nem látom a párom, nemhogy tovább...
2013. júl. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

több mint másfél évig éltem távkapcsolatban (16 voltam mikor összejöttünk) nem vállalnám többet


szerintem csak azért működött mert hatalmas első szerelem volt és többek közt szerintem a távolság is az oka volt annak, hogy tönkrement a kapcsolat


19/L

2013. júl. 12. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ideiglenesen működött nálunk, fél évig külföldön volt a párom. Az tartott össze, hogy tudtuk, ideiglenes. Hosszú távon mindenképpen meg kell oldani, hogy összeköltözzetek. A korod alapján vsz még nincs ilyesmire lehetőségetek, de nem is kell rohannotok. Rizikós, de ha nagyon nagy az összhang, kibírhatjátok. Nem lesz könnyű.
2013. júl. 12. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
én most is távkapcsban élek a barátnőmmel és nem tudunk hetente talizni. főleg suliidőbe nem. én jobban birom mint ő mert nekem már volt távkapcsom neki viszont még nem ezért neki nehezebb. szal ez szerintem is teljesen emberfüggő. 16/L
2013. júl. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szintén épp távkapcsolatban élek a barátnőmmel, néha vannak rossz pillanatok, de eddig mindig túljutottunk rajtuk. Segít a skype, chat hasonlók, ha tudtok jól kommunikálni akkor működhet a dolog.
2013. júl. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ha mindketten szeretitek egymast es kitartotok egymas mellett akkor igen :-)
2014. ápr. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!