Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Huszonéves srácok! Ti megnézné...

Huszonéves srácok! Ti megnéznétek az utcán és oda is mernétek egy ilyen lányhoz menni ismerkedés céljából?

Figyelt kérdés
20 éves a lány, még soha nem volt semmilyen kapcsolata fiúkkal, mivel rettentő zárkózott, félénk és gátlásos. Külsőleg sokan mondják rá, hogy szép az arca, csinosan öltözködik, és karcsú alkatú, azonban a fogai egy kiskori baleset miatt elől letörték és genetikai okok miatt kettő nem nőtt ki, ezért nyitott szájjal soha nem mer mosolyogni, mert szégyelli. Tervezi persze, hogy ha lesz rá pénze megcsináltatja. Egy kívülálló, aki csak a külsejét látja nem érti miért nincs egy ilyen szép lánynak még barátja vagy sokan azt hiszik, akik csak megnézik, hogy tuti van neki. Még barátnői sincsenek, mert a suliban sokan csúfolták a zárkózottsága miatt. Szóval az emberi kapcsolatai nem nagyon vannak, csak a családja.
2013. júl. 11. 21:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

nem

de majd itt megismerlek :D

24f

2013. júl. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha csak úgy sétálnál nem hiszem, hogy bárki is odamenne. Ülj le egy padra, vagy ülj be valahová egyedül.
2013. júl. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
19/F vagyok én gyáva alak vagyok, nem merek odamenni 1 lányhoz sem :(
2013. júl. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Simán! Az erősebb férfiak fognak próbálkozni. A sajnálatos az, hogy a fogak alapfeltételek. Őszintén sajnálom. Az tudom tanácsolni, hogy akár hitel árán is csináltasd meg, mert ebből fakad a zárkózottságot. Hirtelen óriásit nőne az önbizalmad és megváltozna az életed. Ha milliomos lennék, már holnap megcsináltatnám a fogaid.
2013. júl. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 xKakashix ***** válasza:

Képet vártam, ehelyett jó sok betűt látok.

Ez így nem kóser. :D

2013. júl. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ezt a fogak dolgok nem értem kb. mindenkinek van rossz foga akár több is. Ha ez lenne az elsődleges szűrő hamar kihalna az emberi faj. (Kivéve segíjeseink, de ott nincsenek elvárások, csak purdé legyen)
2013. júl. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mutass egy képet, és utána tudok válaszolni. Akár privátban.
2013. júl. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

20 éves vagy, még alig éltél. Az hogy nem volt kapcsolatod srácokkal simán fakadhat abból, hogy csak később kezdett el érdekelni a téma. Meg ha zárkózott vagy és nincs baráti köröd nehezebben talál rád a megfelelő személy is. A fogad nem probléma, persze nem szép, de ha mellette a személyiséged megfog valakit akkor ez a szépséghiba nem akadály hogy megpróbáljátok. És ha mindezt ahogy leírtad neki is elmondod, tuti megértené.

28 F

2013. júl. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem jobban bejönnek a félénk lányok, mint a rámenős ribik.

De most külsőre egy pillanat alatt hogyan döntsem el ha látlak az utcán, hogy a leírtaknak megfelel minden tulajdonságod? o_O Am a stílusos félénk lányokból awww... több kellene belőlük :D

De a félénk lányok szerintem nem az utcán ismerkednek, az nem az ő terepük. De ha megnyugtat, akkor a kérdésedre válaszolva ha az összes tulajdonságod a homlokodra van írva, és eljut a tudatomig még mielőtt elmennék melletted,, akkor a fent leírt lányhoz igen, odamennék :D

2013. júl. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Én lány vagyok de felőlem lehet akármilyen helyes, magas, izmos egy srác ha a fogai undorítóak. Ha szegény vagy és azért nem tudod megcsináltatni akkor sajnálom, de ha csak szimplán a csinos ruhákra van pénzed de fogorvoshoz menni nem, akkor ajánlom hogy menj el egy orvoshoz mert a fogak ápoltsága (és ebben benne van azis hogy nem rettegek a dokitól hanem elmegyek az orvvoshoz) szerintem a legtöbb igényes embernél alapfeltétel. Lehetsz akármilyen széparcú meg karcsú ha a mosolyod meg olyan hogyha valaki meglát elszalad. Amúgy nem feltétlen kell magánorvoshoz menni, nézz utána valami sztk-ban.
2013. júl. 12. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!