Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mennyire érdemes neten ismerke...

Mennyire érdemes neten ismerkedni? (18/Lány)

Figyelt kérdés

Nem a „csúnyaságom” miatt nem találok élőben párt, a férfiak megnéznek maguknak, csak odajönni már nem jönnek. Persze a félénk viselkedésem sem bátorítja őket, hogy egyfolytában csak lesütöm a szemem és már egy mosolytól elpirulok. Eléggé nehezen oldódom emberek között, könnyen zavarba jövök, kevés barátom van, de ők igaziak és régóta ismerjük egymást, éppen ezért nem vagyok jó az ismerkedésben.

Szeretnék találni egy intelligens, kedves férfit, akivel lehet beszélgetni és közös programokat szervezni, kellően nyitott, ugyanakkor józan is. Sokan mondják, hogy az internetes társkeresés jó módszer, megint sokan szánalmasnak tartják a környezetemben azokat, akik ehhez folyamodnak. Szétnéztem pár társkeresőn, de eléggé lelombozó, amit láttam, ezért sem regisztráltam még sehova.

18 éves lány vagyok, nem volt még semmilyen kapcsolatom, de már szeretnék, persze csakis komolyat. Szóval szerintetek megérné az interneten ismerkednem, van esély rá, hogy találok egy intelligens férfit, akivel később komolyra fordulhatnak a dolgok?



2013. júl. 11. 20:54
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Keress meg priviben és adok tanácsot.
2013. júl. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim válasza:
Persze, hogy van esély rá. Én is neten találtam első párom. Másodikat is :D
2013. júl. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
van rá esély, szóval egy próbát megér
2013. júl. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
Az egyik barátnőmet én is a neten találtam meg. Szerintem abszolút érdemes. Csak óvatosan!
2013. júl. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
OMG: én ellenben oda merek menni az olyan "csinos" lányokhoz mint te, és mégis hülyének néznek o.O pedig velem sincsen gond :)
2013. júl. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
Miért ne érné meg? Ez is egy lehetőség és meg kell ragadni. De csak azért óvatosan.
2013. júl. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
És milyen oldalakon ismertétek meg őket? Írjatok lécci.
2013. júl. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

Van, akinek sok rossz tapasztalata van?

5, akkor nem az én környékemen laksz. :)

2013. júl. 11. 20:59
 9/29 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok! Feltételezem nem Egerben élsz akkor ;)
2013. júl. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:

Én szoktam chatelni, nekem volt értelme. Vannak jó emberek. Meg sok semmitérő. Te tudod....

L

2013. júl. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!