Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek lehet belőle...

Szerintetek lehet belőle valami? (LENT)

Figyelt kérdés

Szerintetek ha egy fiú azt mondja egy lányra (15-16 éves mindkettő) hogy jó fej, vicces és jól el lehet vele lenni meg röhögni, de nem annyira jön be neki, az még átalakulhat szerelemmé? Úgy gondolom, hogy azért változom én is (lány) külsőleg, belsőleg, talán a fiúnak is változhat a véleménye?

Voltatok már ilyen helyzetben, hogy a semmiből alakult szerelem (vagyis először egyáltalán nem gondoltátok volna)?

Egyébként osztálytársak vagyunk, ha ez esetleg fontos.

Fiúk, lányok bármilyen korosztályból írjatok véleményeket, tapasztalatokat légyszi!!



2013. júl. 11. 22:47
 1/5 anonim ***** válasza:
nem jellemző, kell valami minimális alapszimpátia mindkét részről
2013. júl. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Persze hogy lehet...

Volt egy lány aki az akkori barátnőmnek a kis barinője volt, én utáltam őt, nem tetszett és ellenszenves volt. Szakítottunk rá a barátnőmmel 1 évvel rá, és a szakítás után egy évvel közös ismerősök miatt kicsit jobban megismerkedtünk és össze is jöttünk, -sosem hittem volna.

Rájöttem hogy aranyos, okos és hogy jól érzem magam vele...

Viszont az hogy osztálytársak vagytok az nem a legjobb, úgy szerintem sosem működött senkinek.

18/f

2013. júl. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
ami azt illeti, tapasztalatom még nem volt konkrétan ebben a helyzetben, de az egyik barátnőm pontosan ugyanígy volt a jelenlegi barátjával (másfél éve együtt vannak). annyi a titka (szerintem), hogy nem szabad a lánynak úgymond zaklatnia a fiút, mert akkor annyira elege lesz belőle, hogy talán meg is utálja. illetve úgy keltheti fel a figyelmét, hogy kedves vele, poénkodik, és a többi alap dolog. :)
2013. júl. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi!:) ja és még annyi, ha valaki még válaszol, légyszi nemet, életkort!
2013. júl. 11. 23:24
 5/5 anonim válasza:
persze hogy lehet az emberek változnak 16 fiú
2013. júl. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!