Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerelmes vagyok egy lányba,...

Szerelmes vagyok egy lányba, aki nálam 9 évvel fiatalabb, szerintetek lehet belőle komolyabb kapcsolat?

Figyelt kérdés

Én 25 éves vagyok, ő meg 16.

De nagyon kedves meg aranyos,és korához képest sokkal éretteb mint a többi korabeli csaj.

Csak lehet ez miatt sokan ítélkeznének, hogy nagy a kor külömbség, meg amúgy is aok ember máskép fogja fel a dolgokat, egyből a rosszat nézi ilyenkor.

Szerintetek van értelme folytatni?


2013. jún. 27. 12:47
 1/9 anonim ***** válasza:

sokkal érettebb...

jah tipikus dolog, hogy ne tűnjön soknak a korkülönbség, átvered magad is és őt is.

egyébként imponáló egy iylen lánynak ha 25 éves srác udvarol neki. szal nyeregben vagy.

2013. jún. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Van. Ha a lány is pozitívan fogadja az ilyen irányú közeledésed akkor szerintem mindenképpen folytasd.
2013. jún. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A nővérem is ennyi idősen jött össze a barátjával, aki szintén 9 évvel idősebb volt. Azóta is járnak, a nővérem most 21 éves. Nagyon jól megvannak, én már csak azon "aggódok", hogy a srác/férfi már 30 éves és lassan itt az ideje, hogy családot alapítson, viszont a nővérem még fiatal ehhez szerintem!
2013. jún. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ne legyél pedro, fszom kivan már az ilyenekkel. Neked már nem az iskolákban kéne csajt keresned
2013. jún. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, pont az ilyen emberek mint te, azok veszik el a kedvem az egésztől, mert ok nélkül ítélkeznek.

Az hogy kibe szeret bele az ember, sajnos nem tudja megválasztani.

És nem vagyok "pedro"

2013. jún. 27. 13:08
 6/9 anonim ***** válasza:
De pedro vagy. Öcsém te már ráztad a pélót amikor ő még csak meg sem született aztán a vagináját akarod? Húzz a közeléből, úgysem kéne még 2 évig legalább megrontani
2013. jún. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mar miert lenne 'pedro'? 14 felett mindenki legalisan b*szhato, innentol kezdve nem tudom mirol beszelunk. Azert mert neked semmilyen cuna nem jut, meg nem kell irigykedni:o
2013. jún. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Én 18 évesen 18 évest kúrok. 17 alá meg véletlen se mennék, de ha egy havernak eszébe jut mondjuk egy 15 évessel már tarkón csapom. Attól, hogy legális, még beteges.
2013. jún. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a "normális" válaszokat...

Attól, hogy némej embernek egyből arról szól egy kapcsolat, hogy az elején beakasszon a csajnak, az elhiszem, hogy így vélekedik erről az egészről.

Amúgy meg igazából némelyik ennyi idős lány nagyobb élet tapasztalattal rendelkezik, mint a korabeli társai, akiknek a segg riszáláson a partykon, meg anyuuci apuci pénzét költeni, másra nincs gondja.

Szóval mert fiatal, még lehet értelmes, és tisztában lehet a dolgokkal.

Volt korombéli csajom, full nem érte el az értelmi szintjét egy 16 évesnek, és nem csak az az egy volt, a sok közül…

Azt meg, hogy egy húron pendül a gondolkodásunk, és kedveljük egymást, sőt azonos mindenben az érdeklődésünk, nem hinném, hogy pedofilításnak kéne nevezni, mert ez miatt beleszerettem.

Nyílván mindenki másképp élt meg hasonló helyzetet, nekem sem kell bemutatni a kajla éretlen "kislányokat"

de ő nem olyan, és nem véletlen írtam le, hogy jóval érettebb a társainál

2013. jún. 27. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!