Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Milyen esélye lehet annak...

Milyen esélye lehet annak személyes ismerkedéssel sikere idegen nőknél, akit online legalább 100-an,150-en kikosaraztak? (nem is írtak vissza a legelső üzenetre sem)

Figyelt kérdés
ismerkedés, személyes, online, kikosarazás

2013. júl. 12. 10:39
 1/10 anonim ***** válasza:
61%
14% esely van ra hogy nem fognak kikosarazni , nem arulom el hogyan szamoltam ki
2013. júl. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
attól függ, miért. hogyha azért, mert vállalhatatlanul nézel ki, akkor nyilván nem. ha csak azért, mert azok túlságosan el voltak maguktól szálva, hogy nekik egy tökéletes ember kell, akkor meg van esélyed. de ez ugye embere válogatja. tökmind1, hogy neten vagy élőben ismerkedsz vele.
2013. júl. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hagyd a fenébe az internetet.Az egy külön világ.

Sportolj egyet.Menj el fodrászhoz,moss fogat,tisztálkodj.Vegyél fel jó ruhát és menj ki a nagyvilágba.Menj el ide-oda.

Biztos lesz olyan nő aki szóba áll veled

2013. júl. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Saját tapasztalat: Élőben rengeteg lányt meg tudok szerezni, sőt, oda is jönnek hozzám, valamikor udvarolnak is(ezt nem szeretem). Semmi problémám az ismerkedéssel. Viszont többször kipróbáltam már az online társkeresést, de még sosem jött össze semmi. Pedig volt, hogy több profillal is próbálkoztam(egy gazdag, egy szegény, egy diplomás, egy alteres, egy macsó, meg egy őszinte). Semmi sem jött össze, 100ból 30 ha válaszoltak.
2013. júl. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ne csajozz az interneten nem éri meg!
2013. júl. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

#1: Nyilván csak olyanra gondoltam, hogy pl:

-sok esélye van (mert mondjuk teljesen máshogy viszonyulnak idegen emberekhez is a nők személyesen, ha mondjuk odamenne egy idegen nőhöz egy padon, teljesen más reakciót kapna vissza)

-kevés esélye van (ha képről v online nem akarták, akkor személyesen sem akarnák legalább ekkora arányban)


Kíváncsi volnék, melyik oldal kap több szavazatot.

2013. júl. 12. 10:51
 7/10 anonim ***** válasza:
4es vok. Ha ül egy padon egy lány, akkor ne menj hozzá, marad a 150es kosárráta. Próbálj helyzeteket teremteni, kialakítani. PL, ruhaboltban állítsd magad mellé a kiszolgáló lányt, flörtölj vele, de okosan és nem bunkón és csak akkor, ha olyan a helyzet.
2013. júl. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
#7: És mégis milyen helyzetet teremtsek? Olyan cikinek érzem ezeket a "teremtett helyzeteket", mintha én hazudnék neki v játszanék vele és közben tök eszelősnek nézne, mert nem azt mondanám, hogy köszönöm, hanem még jönne ezer idióta kérdés a bolti eladónak.
2013. júl. 12. 11:18
 9/10 anonim ***** válasza:

Onnantól fogva te is rájönnél, hogy bejössz-e neki, ha válaszol az "idióta" kérdéseidre, mosolyogva; mert ha nem, akkor elküld melegebb éghajlatra.


Aztán ha egyenesben vagy, el is hívhatod valahova.

2013. júl. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Én arra gondoltam, hogy csak szemezek velük és várom, hogy ők lépjenek. Fognak?

Most miféle helyzetet teremtsek? :D

2013. júl. 22. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!