Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Azért mert nagyon félénk...

Azért mert nagyon félénk önbizalomhiányos vagyok elbukhatom egy jó nő közeledését?

Figyelt kérdés
Számomra hihetetlen, de viszonylag egy jó nő közeledik felém, mert szerintem egy ilyen pasi, mint én csak pénzzel tudhat átlagos nőt szerezni, jó nőt meg még pénzzel se. Ezt többször ki is fejtetem itt a GYK-n is. És most nem értem mi van, úgy látom jeleket tesz egy ilyen jó nő, én nem merek jeleket adni, közeledni felé, mert félek az ilyen jóval szebb nőktől. Szerintetek kamu az egész, egy ilyen nő nem akarhat egy ilyen pasit............
2013. júl. 12. 19:51
 1/3 anonim ***** válasza:

"Szerintetek kamu az egész, egy ilyen nő nem akarhat egy ilyen pasit......"

Nem, mi pont teszünk rá magasról.


A kérdésre válaszolva pedig igen, el fogod bukni a csajt a saját béna hozzáállásod miatt. Ez van. Kivéve persze, ha tényleg közeledik és nem csak te képzelsz bele többet.

2013. júl. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én az alapján amit írtál úgy gondolom hogy te egy nagyon rendes,kedves pasi lehetsz és szerintem ez a legtöbb nőnek többet ér mint a puszta kinézet:)

szerintem simán bejöhetsz egy "jó nőnek" is csak bízz egy kicsit magadban:)

sok sikert:)

L

2013. júl. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Miért kamu?Ma edzésen felolvasott vki egy privát levelet mindenki előtt (ez akkora gáz és megalázó -40-es pasi írta) utána kibeszélték hogy edzőtáborba hogy odament vmi hostes jó csajhoz beszélgetni. Ha a hostes nem bunko megfoghatja a személyisége is nem csak a kinézet számít főleg idősebb korba..
2013. júl. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!