Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Biszexuális vagyok, tetszik...

Biszexuális vagyok, tetszik egy pincérlány, de nem tudom, kezdeményezzek-e?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok, a szüleimmel, meg nővéreimmel mindig ugyanabba az étterembe járunk kb heti egyszer, mikor összejön a család és van ott egy pincérlány, aki nagyon tetszik. Kb annyi idős lehet, mint én, nagyon kedves és szép lány, nem tudom, hogy csak beképzelem-e, de úgy érzem, mintha lenne esélyem nála, sokszor rám néz furán a pult mögül és mosolyog. Persze ez lehet csak azért is, mert ez a dolga, ezért sem tudom, hogy mit tehetnék, de mindig ő jár a fejemben. Kínos lenne, ha leégnék előtte, főleg mert a szüleim nem tudnak erről a dologról és nem értenék, miért nem megyek velük többé.

2013. júl. 12. 22:23
 1/4 anonim ***** válasza:

szerintem próbálj meg beszélgetni vele és kérdezd meg,hogy van-e barátja(vagy tereld arra a szót)

akkor szerintem kiderül hogy a pasikat vagy a lányokat szereti-e.

legalábbis én így csinálnám ha biszeksz lennék:)

sok sikert:)

2013. júl. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát érdekes sztori... Szerintem ezt érezni, ha valaki viszonoza a szemkontatktust, és abból valami több vehető ki, mint szimplán "ez a dolga" vagy nem tudom.

Próbál vele flörtölni, nézz rá többet, és kicsit több érzést vigyél bele, mutasd neki, hogy felkeltette az érdeklődésed iránta.

Az ilyet megérezni, és álltalában nem szokott tévedni ez az érzés:)

2013. júl. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Vigyázz vele,mert egyik ismerősömnek is megtetszett egy pincérnő és ő el is hívta egy italra amikor a csaj épp melózott és a csaj gondolkozás

nélkül visszautasította...előbb szerintem barátként közeledj hozzá

és ha oda jutsz akkor munkán kívűl hívd el randizni...:)

2013. júl. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Joe Makepeace ***** válasza:
Rászántad magad, beszéltél már Vele?
2013. júl. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!