Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vam egy 9. -es csaj a suliba,...

Vam egy 9. -es csaj a suliba, aki navyon tetszik nekem. Eszrevettem hogy sokszor nez engem a suliba, de en nem tudom higyan kezdemenyezzek beszelgetest. Otletek? En 11. es vagyok

Figyelt kérdés
2013. máj. 20. 23:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Menj oda és kérdezd meg hogy nem tudna-e felváltani neked egy kis pénzt mert nálad csak papír pénz van és automatából szeretnél venni valamit. De azért ne egy 20 ezrest akarj vele majd felváltatni XD

23/F

2013. máj. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha látod, hogy egyedül van odamész hozzá és megkérdezed hogy van?
2013. máj. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Gaz lenne, ha odamennek hozza es azt mondanam, hogy: szia, tudom hogy a szemelyes ismerkedes kiment a divatbol, de mit csinalsz delutan?
2013. máj. 20. 23:49
 4/12 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, hogy azt akarja elérni odamenj hozzá. Bármilyen téma szóba jöhet. Érdemes sulis témát felhozni, ha már egy azon érdeklődés miatt vagytok ott. De amúgy tényleg minden bejátszhat, akár még az őszinte módi is: Nagyon csinos vagy. Tetszik a ... és a ... . Mit szólnál, ha meghívnálak egy kólára?
2013. máj. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ne akard azonnal meghívni valami italra, mert elküld a p*csába! Előbb beszélgess vele lehetőleg sokat! Ne tűnj nagyon nyomulósnak!
2013. máj. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

első hülyeség:D

második gondolom nem ismeri még. Milyen má hogy odamegy és azt mondja: Szia! Hogy vagy?

Szerintem ha látod hogy egyedül van, alakíts ki vele elöszőr szemkontaktust, mosolyogj rá, azt ha visszamosolyog akkor mehet a köv lépés még pedig az hogy odamész hozzá. Én elöszőr bemutatkoznék neki. Aztán meg ami jön pl megmondhatod neki hogy szimpi neked, megkérdezed miylen órája lesz kivel azt a többi jön magától.


21/F

2013. máj. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
6-os a te ötleted sem valami szuper, ha már a többiekét fikázod...
2013. máj. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Egy lany se szereti ha megprobaljak kiszakitani a baraznoi kozul.. Mert szokszor veluk van.. Amikor haveromat felkiserem ebedlobe ott szoktak lenni.
2013. máj. 20. 23:54
 9/12 A kérdező kommentje:
Jolenne egy lany velemenye, vagy valami kreativ.. Mindenkeppen szemelyesen akarom, a facebookos ismerkedes elegge gaz.
2013. máj. 20. 23:55
 10/12 A kérdező kommentje:
Esmegy.: nem vagyok rusnya, a stilusom jo, azt mondjak h a stilusom tesz jo pasiva. Mindig adok magamra, sosem vegyulok el a tomegbe.
2013. máj. 20. 23:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!