Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az a férfi is pedofilnak...

Az a férfi is pedofilnak számít, akiknek nem jönnek be se a csecsemők, se az 5 évesek, de a kicsi cicis, popsis, vagyis már formás 10-15 éves lányok tetszenek a szemeinek legalábbis?

Figyelt kérdés
2013. júl. 13. 18:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
nekem tetszik jó pár 13-14 éves. az alattiak már csak cukkerek :D amúgy leginkább valami dögös nagy lány kéne. Remélem nem vagy pedó mert én ismerek egyet és olyan szar élete van hogy az elmondhatatlan, örök magányba fog meghalni valszeg
2013. júl. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Miért van szar élete? Mit csinált?
2013. júl. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
19%
Nehogymár sajnáljuk a pedofilokat.....kérdező, remélem börtönbe kerülsz és majd a nagydarab kancigányok jól seggbe.b@.sznak, ahogyan az a pedoknak kijár...
2013. júl. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Sok ilyen törékeny, kisebb mellű NŐ van, keress olyat. 10 éveseknek még nincs ilyen formájuk, 15 évesen, amilyen, olyan meg van felnőtt nőknél is.
2013. júl. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Kérdező: azt lásd be hogy az nem normális ha egy férfi 10 éveseket néz meg. Attól hogy nem tesz semmit még nem lesz teljesen oké a dolog.
2013. júl. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

javaslom a Minden férfi pedofil? címú dokumentumfilm megtekintését

[link]

ez tisztázza a félreértéseket benned szerintem

2013. aug. 16. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!