Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vajon sok dolgot kell még...

Vajon sok dolgot kell még bepótolnom?

Figyelt kérdés

2011ben randiztam először, 20 évesen. 2012ben volt még egy.

Idén eddig 5 csajjal randiztam, és nagyon kedvet kaptam hozza, jó lenne még parral randizni.

Igy h ilyen későn kezdtem nagyon sok dolgot kell meg bepótolnom?

22 leszek



2013. júl. 13. 09:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, számold ki, hogy 13 éves korod óta évente 10 csajjal kellett volna randizzál, és a szám exponenciálisan nő minden évben, kivéve szökőévet, mert akkor csak lineárisan. "Mily' sok a tennivaló és mily' kevés az idő" (Joker)
2013. júl. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
13 éves koromban udvaroltam egy csajnak, legalábbis ahogy a kis tinik szoktak. Össze is johettunk volna, de aztán mindkettetten Különböző helyre kerültünk. Utána meg jött a mélyrepülés ami miatt csak 20 évesen kezdtem.
2013. júl. 13. 09:13
 3/4 anonim ***** válasza:

"Vajon sok dolgot kell még bepótolnom?"


Milyen kérdés ez már?

Azt csináld, amihez kedved van, nincsenek sztenderdek, nincs olyan szabály, hogy X éves korig Y db lányt kell meghúznod.

Éld az életet, örülj annak, ami adódik és ne bánkódj azon, ami nem.

2013. júl. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Gond egy szál se'! Légy Önmagad,ez a megoldás. Ha színészkedsz,az nem rossz,de azért ne akarj másvalaki lenni! Igazodni is kell a másikhoz -ésszel-,az odaadás meghozza gyümölcsét.

Ffi/38

2013. júl. 14. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!