Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy lány szerelmes belém de...

Egy lány szerelmes belém de nekem ő egyáltalán nem tetszik! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy osztálytársamról van szó. Már egy levélben leírta,hogy szerelmes belém,próbál velem kapcsolatot teremteni de én nem hagyom mivel nem tetszik nekem,nagyon idegesít már hogy folyton rajtam lóg. Mit tegyek?

#szerelem #tetszik #lányszerelmes
2013. júl. 14. 00:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Légy vele kedves, hallgasd meg amikor beszél hozzád, legyél figyelmes. És hipp hopp, megtörténik az évezredek óta csodának (bár egyes kultuszok mágiának tartják) azt az eseményt, amikor a lány elkönyvel, mint CSAK barátot és azt meg nem akarja a világért sem kapcsolattal elrontani.
2013. júl. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ábrándítsad ki magadból.
2013. júl. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
utasítsd vissza, de normálisan
2013. júl. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mondd azt, hogy neked most más tetszik, de egyébként sem az eseted. Mondd azt is, hogy ezt azért mondod el neki, hogy ne is áltassa magát és hamarabb túllépjen rajtad, és tudjon nyitni más fiúk felé.
2013. júl. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Bár az első hozzászóló módszere gyorsabb és biztosabb :D
2013. júl. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
ne válogass!
2013. júl. 14. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Elmondod neki, hogy nem tetszik neked és a legjobb lenne ha soha többet nem találkoznátok, nem is keresne, minél előbb elfelejtene. Mindkettőtöknek így lesz jó, ha ez nem jó akkor durvábban is elküldheted.
2013. júl. 14. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mondd neki, hogy már van barátod
2013. júl. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Háát... Én ugyan így voltam egy sráccal, és én akkor most elmondom, hogy hogyan is utasított el. :D

Én végül is a barátnőmtől tudtam meg, de egy idő után feltűnt nekem sok minden. Sokkal kedvesebb volt velem, mint általában(akkor már tudtam, hogy nem tetszem neki, de nem ő mondta ki), többet mosolygott stb.. Szóval, szerintem próbálj meg kedves lenni vele, és amikor már kicsit "jobb a kapcsolatotok" akkor óvatosan, kedvesen mondd el neki... Nehogy úgy összetörjön a csaj, mint én. Azt senkinek se kívánom... Bár egy egész kedves srác csinálta ezt velem, nem valami mezei bunkó... Szóval, remélem tudtam segíteni. :))

2013. júl. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!