Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A 8 év nagyon nagy korkülönbség?

A 8 év nagyon nagy korkülönbség?

Figyelt kérdés

én 17 vagyok, ö meg 25, én vagyok a fiatalabb a lány :)

Ti összejönnétek egy 17 éves lánnyal? Komoly kapcsolatra gondolok :)



2013. júl. 14. 01:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
igen, elsősorban az anyagiak nagyobb akadályt jelenthetnek, mint a korkülönbség, az normálisnak mondható.
2013. júl. 14. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Hmm...


Én 17 voltam amikor összejöttem az akkor 26 éves párommal. Én akkor még középsuliba jártam - anyuékkal éltem - és Ő már rég dolgozott. Teljesen egy hullámhosszon voltunk, ha kellett komolyak voltuk, ha kellett idióták :) De ez így van rendjén. :)

Most én 23 éves vagyok, egyetemre járok - ergo még mindig anyuékkal élek - és Ő 32. A mai napig együtt vagyunk, immáron 6 éve. A kapcsolatunk tökéletes, hosszú távra tervezünk mindketten, ha végzek a sulival összeköltözünk, lagzi és család.


És zárójelben jegyezem meg - csak mert láttam, hogy sokat az anyagi dolgokat hozták fel - a párom nem keres milliókat, ha azt nézzük átlag keresete van, és ciki nem ciki, a szüleivel él, hogy tudja segíteni őket az otthoni munkában. Szóval, engem nem az motivált, hogy van e pénze és mennyi és hogy van autója...Sőt amikor összejöttünk máshol dolgozott, kb. 3x ennyi fizetéssel...Számomra ezek nem állnak az első helyen, ha megismerek valakit :)


Ha Ti is komolyan gondoljátok, akkor szerintem jó is kisülhet belőle :) Én abszolút nem bántam meg, hogy akkor összejöttem Vele :)

2013. júl. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
*sokan
2013. júl. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!