Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 3 év korkülönbség soknak...

3 év korkülönbség soknak számít úgy, hogy én 14 éves lány vagyok a másik meg 17 éves fiú?

Figyelt kérdés
2013. júl. 7. 21:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Soknak :S mert a srác 1 év múlva 18 lesz és ő már "más" világot fog megélni :s keress korod bélit aki rendes:) biztos van olyan:)
2013. júl. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is ilyen helyzetben voltam csak a fiú 16 volt aztán le akart feküdni velem én meg nem hagytam egy hónap után dobott.. Ilyenkor már a fiúknak eléggé bizsereg .. Szóval ha szűz akarsz maradni akkor igen számít.
2013. júl. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
nálam eléggé alakulóban van egy kapcsolat. a srác 18 én meg 15. a koromnál érettebb vagyok lelkileg. szerintetek működhet?
2013. júl. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
másfél éve együtt vagyok a barátommal és ő 18 , én meg 15. és bárki bármit mond ez egyáltalán nem azt jelenti, hogy pedofil lenne, vagy, hogy én nem lennék normális. sőt ismerek olyat aki 14 éves volt és 18 éves pasija volt, és ők kb egy évet együtt voltak, szóval ez tőletek és a gondolkodás módotoktól függ...
2013. júl. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!