Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van itt olyan lány, nő, aki...

Van itt olyan lány, nő, aki sosem szeretne négertől gyereket, aki sosem bírná elviselni, ha egy néger hozzá érne szexuálisan vagy akárhogyan? Van még remény a számomra ilyen hazafi lányt találni?

Figyelt kérdés

2013. júl. 15. 16:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Rockerkocsmák,kocskám,pubok,hungarista kocsmák,egyéb hungarista rendezvények (koncertek,gárdista megmozdulások stb.) ;) Isten áldjon!
2013. júl. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%
Nincs! Mind a több millió magyar lánynak az az egyetlen célja az életben, hogy összejöjjön egy négerrel és gyereket szüljön neki! Különben is, tele van az ország négerekkel! Lassan többet lesznek mint a magyarok, bizony ám! Jézusom! Te nem a négerek miatt nem találsz nők, hanem mert ostoba vagy!
2013. júl. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
75%

Uh anyám...

Gondolom te se vagy népszerű a nők körében és próbálod megmagyarázni magadnak,h miért nem. Szánalmas vagy. És ha akarod tudni nekem is bejönnek a fekák :D és gyereket meg attól akarok akit szeretni fogok és eltudom képzelni mellette az életem legyen az illető bármilyen bőrszínű. Amúgy attól miért lesz valaki hazafi,h nem akar fekával összejönni

2013. júl. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
96%

Attól nem leszel hazafi, hogy játszod a nagy rasszistát!

Ettől csak nagy paraszt leszel. Isten áldjon.

2013. júl. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%

Engem nagyon zavarna, ha négertől lenne babám, meg az is, hogy hozzámérjen szexuálisan.. nemtudom miért, de nagyon zavar..

19/L

2013. júl. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Amellett hogy már nekem is kezd agyamra menni ez a négermánia a nők körében, a "hazafi lány" kifejezésből ítélve neked is vannak ám problémáid...

Amúgy nyilván vannak ilyenek meg olyanok is, ismerek olyat aki csak a négerekért nedvesedett mindig (most is néger férje van), meg olyat is aki hozzájuk se érne.

2013. júl. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Persze csak a legtöbben nem szeretnék ha kinéznék emiatt hogy hú a nig ger mit csinálhat vele
2013. júl. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nincs...

Igazából nem a szegénység a kivándorlás oka, hanem,hogy nincs elég néger itt, mi viszont csak néger gyereket szeretnénk.

2013. júl. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
83%
én nem akarok négertől gyereket. DE: a rasszizmus nem szép dolog, úgyh vegyél vissza!!!!!
2013. júl. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Sosem vonzottak (finoman fogalmazva), de olyan sem vonzana, aki szerint minden lány oda van értük...
2013. júl. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!