Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van valaki, akinek hasonló...

Van valaki, akinek hasonló "szerelmi" problémája van, és megért?

Figyelt kérdés

Belezúgtam a legjobb barátnőm egyik bátyjába, akinek van barátnője. Az idei tanév alatt alakult ki, igazából kb. május óta gondolok rá egyre gyakrabban. Sokat járok a barátnőmhöz haza, olyankor ott alszom, mert messzebb lakik tőlem. Ilyenkor nyáron ez a tesója is majdnem mindig otthon van, év közben ritkán jön haza az egyetemről.

Nehéz...

Elég nehéz, mert annyira kedves hozzám és nagyon közvetlen. Jól kijövünk egymással. Amúgy én 17 vagyok ő meg 20, szóval egy korcsoport.

Az elmúlt 2 hétben mindig elutasítottam a meghívását a barátnőmnek mert nem akarom látni a tesóját! Pontosabban akarom, de foglalt...és erről nem akarok vitázni, hogy hajtsak rá nyugodtan, mert én nem teszek ilyet amíg együtt vannak!! Ez nem én vagyok! Voltam már fordított esetben és elég rosszul esett. És ez nem álszentség, csak egy döntés... Még akkor is ha ez a csaj egy irtó nagy r*banc. Most komolyan ez milyen kapcsolat: A csaj kb csak szexelni jár át hozzájuk, és a fiúkat is hallom, ahogy mindig a csajt beszélik ki, hogy megint milyen vastagon volt kikenve a pofája meg ilyenek. Így beszél a barátnőjéről. Abban reménykedem, hogy akkor neki is csak átmeneti állapot. De már majdnem fél éve együtt vannak.

Attól, hogy nem hajtok rá, arra vágyom bárcsak elhagyná.

A barátnőmnek nem mondtam el, ha tudja, akkor max látja rajtam, de még nem tette szóvá, szóval nem hiszem. Remélem nem bámulom túl feltűnően.

A napokban mindenképp megyek hozzá, mert már rég találkoztunk és a tesója biztos otthon lesz, úgyhogy az a módszer, hogy kerüld a társaságát=elfelejted nem fog beválni.

Már én se tudom mi a kérdésem, csak pocsékul érzem magam...



2013. júl. 5. 21:47
 1/5 anonim válasza:
Hmm...nem voltam még ilyen szituban de megértelek..! Én a helyedben elmondanám a barátnődnek, ha nem lépsz most lehet hogy később,már túl késő lesz...:/
2013. júl. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Micsoda szörnyűség...
2013. júl. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én sem voltam még hasonló helyzetben, de szerintem beszéld meg a barátnőddel, abból nem lehet baj ha ő tudja, sőt, még segíthet is valahogy esetleg.
2013. júl. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ok várlak ezt élőben is elmondhattad volna
2013. júl. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
kössz h itt szórakoztok
2013. júl. 6. 09:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!