Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Ha tetszik nektek egy...

Fiúk! Ha tetszik nektek egy lány, de nem ismeritek, csak néha összefuttok vele (példa lent), és egyszer adódik egy lehetőség, hogy randira tudnátok hívni (példa lent), lecsaptok az alkalomra és egyből elhívjátok?

Figyelt kérdés

Csak összefuttok párszor a lánnyal: Pl. a lány pénztáros egy boltban, ahova sokat jársz, vagy te pincér vagy egy kávézóban, ahová ő sokat jár, stb.

Adódik egy lehetőség a randira hívásra: Pl. elejt valamit, azt felveszed, beszélgettek kicsit, és van egy kis szünet, amikor be tudnátok dobni.

Kb. olyan 17-24 körüli srácok véleménye érdekel inkább.



2013. júl. 15. 23:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen, élnék a lehetőséggel. 20/F
2013. júl. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én tuti elhívnám ha tetszik :D
2013. júl. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

Ha megvan a vonzalom, lehet, de tuti hogy nem lennék elég erős hozzá, hogy elhívjam, amit megbánnék ezért feltétlen ráírnék, hogy mizújs, majd azután elhívni egy randira... :)

18/f

2013. júl. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Vennék egy rohadt nagy levegőt és igen, szerintem elhívnám. 19/F
2013. júl. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Szóval annyira nyitottak lennétek, hogy rögtön, egyből a legeslegelső adódó alkalommal?
2013. júl. 16. 00:28
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát ha már sokat találkoztam vele amúgy akkor ja :D
2013. júl. 16. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy legközelebb nem adódna lehetőség és mindig az miatt bánkódnék, hogy akkor nem éltem az eséllyel.
2013. júl. 16. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Veszteni nem fogsz vele semmit :D
2013. júl. 16. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Utolsó, én lány vagyok, csak tetszik egy srác, aki eladóként dolgozik, nem tudom, tetszem-e neki (bár eléggé úgy viselkedik), és azon gondolkoztam, elég-e, ha úgy intézem a beszélgetést, hogy adok egy lehetőséget a randira hívásra.

2013. júl. 16. 00:39
 10/11 anonim ***** válasza:
gyertek ide [link]
2013. júl. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!