Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csókolóztam egy lánnyal egy...

Csókolóztam egy lánnyal egy buliban. Lehet ennek folytatása?

Figyelt kérdés
Van egy lány akibe már nagyon régen szerelmes vagyok.Sokat próbálkoztam de ő valahogy mindig tartotta a távolságot. Aztán egy buliban találkoztunk, iszogattunk (nem részegre) és megcsókolt. Másnap reggel megkérdeztem,hogy nincs-e kedve találkozni és azt mondta időre van szüksége meg,hogy egy kicsit elsiettük. Én szeretnék folytatást is! Lehetséges?

2013. júl. 16. 10:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Aha, nyert ügyed van, csak ne siettesd! ;) 21f @ kaszanova :D
2013. júl. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
adj egy kis időt, de éreztesd, hogy te ott vagy és szeretnél vele találkozni. Szerintem is nyert ügyed van, csak ne kapkodd el.
2013. júl. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
az gond lehet,hogy másfél évvel idősebb?
2013. júl. 16. 12:35
 4/5 anonim ***** válasza:

enyém is annyival idősebb.

(persze függ, hogy most mennyi vagy. Ha csak 16 akkor a csajnak ciki, még akkor is ha szerelmes beléd, ha 20 felett vagytok, akkor semmi gáz. Bár ez tényleg csajon múlik)

2013. júl. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek!
2013. júl. 16. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!