Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Megérné elmenni ebbe a buliba...

Megérné elmenni ebbe a buliba egy srácért?

Figyelt kérdés

6 éve szeretem, 2 éve nem láttam. Konkrétan sóvárgok utána, ha csak egyszer megpillanthatnám! :(

Nyár utolsó napján lesz egy srác szülinapi bulija, azt se tudom, ki ez, de megy a fiú is rá, akit szeretek! 2000 ember van meghívva facebookon, gondolom nem ismer mindenkit szenélyesen, vagy igen? :O Be tudnék vajon pofátlankodni oda? A legjobb barátnőmmel mennék, tuti benne lesz, de egyikünk se valami nagyszájú, ribis lány. Talán még rondának is tartanak sokan minket, gondolom páwa fiúk, ribi lányok lesznek ott, mert a szülinapos is ilyen páwa stílusú gyerek... Nem az én világom, de tényoeg csak arra vágyom, hogy lássam ezt a fiút! Ja, és 2000 Ft-ot is kell fizetni... -.-"

Mit gondoltok?

17L


2013. júl. 16. 19:35
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem menj,d e nincs rá garancia, hogy jól fogod érezni magad
2013. júl. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
lehet meg sem fogod találni, amúgy ha meg látod, akkor az jó lenne, ha lánnyal lenne, szóval ez halott ügy, de Te tudod N
2013. júl. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Te döntésed, max nyár végén jól bebaszol.
2013. júl. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nem
2013. júl. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!