Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti találkoznátok vele? Milyen...

Ti találkoznátok vele? Milyen programokat ajánlotok?

Figyelt kérdés

Van egy pesti ismerősöm, akivel már több, mint fél éve napi szinten tartjuk a kapcsolatot facebookon. Még sosem találkoztunk, kb. 2 éve mikor fenn voltam társkeresőn ott ismertem meg. Mindketten azt valljuk, hogy fiú és lány között nincs barátság, de szerinte a mi helyzetünkben ez más, mert "netes barátok vagyunk". Neki már 4 éve van barátnője és én nem is akarok tőle semmit, csak félek, hogy ő másként gondolja, mert felajánlotta, hogy menjünk el együtt a Balatonra (tavaly voltam a barátommal de elég rosszul sikerült, azt mondja, hogy ezért, mert ki akarja javítani a rossz emlékeket). Pár napja újabb ötlettel állt elő, azt akarta, hogy menjek el hozzá Pestre találkozni, mondtam neki, hogy jöjjön ő (vidéken lakom), de azt mondta, hogy Bp-en több mindent lehet csinálni. Végül belement, hogy eljön. Ennek örülök is, mert nem sok barátom van, így legalább lenne kivel elütni az időt, de nem tudom, hogy ő tényleg barátként kezel-e. Nem hiszem, hogy ott akarja hagyni a barátnőjét, de mi van, ha csak le akar fektetni?

Mivel ő jön azt mondta, hogy akkor szervezzek programot, mert nem ismer itt semmit. Programként azt találtam ki, hogy elmegyünk egy parkba sétálni, majd strandra. Szerintetek ez jó? Mit lehetne még csinálni esetleg strand helyett vagy még pluszban?

Még attól is félek, hogy mi van akkor, ha élőben nem tudunk miről beszélgetni?


2013. júl. 16. 20:53
 1/2 anonim ***** válasza:

4 éve van barátnője és társkeresőn van fent?

na ez érdekes

vajon a barátnője tud erről? meg úgy rólad?

valószínű csak ágyjelenetet akar,persze biztos bejössz neki,de te ismered jobban

2013. júl. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, 4 éve van barátnője, de azért volt fenn társkeresőn, mert összevesztek és bosszúból felregisztrált, azóta már rég letörölte magát. Egyébként elég jól néz ki, szóval bármelyik csajt megkaphatná, ezért nem érteném, hogy ha csak le akarna fektetni, akkor mért utazna el ide. Kérdeztem tőle, hogy mért akar idegennel a Balatonra menni és elutazni ide egy délutáni találkára, azt mondta, hogy azért, hogy végre elbeszélgethessen egy értelmes emberrel.
2013. júl. 16. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!