Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek, akarhat többet...

Szerintetek, akarhat többet egy egy évvel időebb lány tőlem valamit akiről úgy gondoltam eddig hogy friendzone-olt?

Figyelt kérdés
Arra alapozom ezt, hogy akárhányzor flörtöltem sose állított le é tetszett neki, viszont egy ideje nem találkoztam vele és minap összefutottam vele és nagyon örült nekem é hiányolta miért nem írok neki, másnap rám ír beszélgetünk és úgy köszön, el hogy azért én is írjak majd ő rá.Ilyet mond egy csaj egy fiú barátnak ? Elég gátlásos vagyok mert idősebb is a lány és az ilyen kigyúrt gyerekeket imádja. én meg hát nem mondanám annak magam..

2013. júl. 16. 22:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Próba szerencse barátom ;) lehet hogy te vagy a kivétel;)
2013. júl. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen, ilyet simán lehet egy barátnak is. De ne csüggedj, próbálj még flörtölni egy kicsit, hátha eredményes lesz. Ha pedig mégsem, akkor is jó hírem van: annyi klassz csaj van még a világon, hogy Dunát lehetne rekeszteni velük. Még akkor is, ha ez egy kicsit sorozatgyilkos gondolatnak tűnik...
2013. júl. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Sok szerencsét!
2013. júl. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Boccs, de nem rib.anc egy kicsikét? Baráttal nem flörtölünk, szóval valószínűleg akar valamit, ezt az is bizonyítj, hogy hiányolt és szeretné, ha írnál neki te is. (Ez csak a személyes véleményem, melyre úgy alapozz, hogy én nem hiszek fiú-lány/férfi-nő barátságban.)
2013. júl. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Vigyázz, mert sok lány szeret flörtölgetni komolyabb szándék nélkül is! De mindenesetre nem tűnik reménytelennek a helyzeted:) szerintem nyugodtan elhivhatod vhova 18L
2013. júl. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem nem totál nem r.ibanc pont ez az ami nagyon meg fog benen nagyon aranyos elbűvölő csaj. Hát nem tudom mennyit számítana, hogy én még csak 18 ő meg már 19. Na mindegy szerintem erőt veszek magamon és mégis elhívom valahova csak félek a kosártól 1.egy suliba járunk 2. tönkre menne a barátság (már ha ő csak így gondol amibe roh.adt bizonytalan vagyok a visszajelzéseiből. :D )
2013. júl. 16. 23:10
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor sok sikert! :)
2013. júl. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi a visszajelzéseket most abszolút örülök nekik!! :) Érdekes egyébként ti nem találjátok problémának hogy fiatlabb vagyok nála vagy csak én nagyítom ezt fel ennyire ? ( a lánynak tudomásom szerinte nem sok de eddig 1-2évvel idősebb kapcsolatai voltak )
2013. júl. 16. 23:16
 9/10 anonim ***** válasza:

Attól ne félj, hogy tönkre megy a barátság, mert olyan barátság lenne az, amit végig szenvedéssel és hiábavaló vágyakozással töltenél. Én már jártam azon az úton, és nagyon nem javaslom. Legyél inkább bátor, jelen esetben a kosár is többet ér.


A korod abszolút nem számít semmit, ne parázz miatta. Ezen biztos nem fog múlni semmi.

2013. júl. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9-es jól írja. Lépj és minden kiderül. Mindenképpen nyerni fogsz tapasztalatot.
2013. júl. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!