Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nagyon tetszik ez a fiú, de...

Nagyon tetszik ez a fiú, de elakadtam az ismerkedésben, miről kellene beszélnem vele?

Figyelt kérdés
Egy táborban ismertem meg és egész jóban is lettünk. Azóta párszor Chateltem vele, a zenéről meg ilyenekről, de elakadtam. Milyen témákat kellene felhoznom hogy elindítsak egy beszélgetést? Mert nem akarok ilyen béna nyomulós lenni, aki inden nap ráír egy: szia,mizu,semmi,veled csetelésért.

2013. júl. 17. 10:15
 1/6 anonim ***** válasza:
filmek, hobby, sport, ilyenekről sokat lehet beszélgetni
2013. júl. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ő kereste már a te társaságod?:) elhívott valahova stb..?
2013. júl. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
épp az a baj, hogy ő nem az a típus aki mindig rám írna, én meg nagyon szeretnék vele beszélgetni, de szerintem nyomulósnak tűnnék..
2013. júl. 17. 10:18
 4/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk tényleg úgy tudsz tűnni, ha mindig csak te írsz rá... Szerintem egy idő után hagyd egy kicsit, had írjon ő... ha meg nem ír... hát... :/
2013. júl. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szerintem is kicsit várok, hátha majd ő is ír nekem:)
2013. júl. 17. 10:21
 6/6 anonim ***** válasza:
Nincs olyan hogy nem az a típus..:) ha számára érdekes vagy írni fog ő magától! Ha nem, akkor csak kínszenvedés lesz az hogy felhívd magadra a figyelmét...:s
2013. júl. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!