Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » S. O. S Mit tegyek? Belegzúgta...

S. O. S Mit tegyek? Belegzúgtam a bátyám egyik haverjába

Figyelt kérdés

A srác aki tetszik három évvel idősebb is és a bátyám haverja!És a fiu nem is egy angyal , igazából bárki is van nálunk csak rosszat mond róla ...de nekem mégis bejön a hallotak alapján bár ami felháborÍtó de igaz hogy ha iszik ami nőnemü és mozog arra rástartol!

+ Van egy olyan egyeségük hogy senki nem kezd ki a másik hugával ... mi legyen?


2013. júl. 17. 20:15
 1/4 anonim ***** válasza:

semmi. öszejösz vele egy dolog. utánna emg itt olvashatjuk majd, hogy a pasim egy kezelhetetlen srác de szeretem és megbocsájotk enki mindent. mit tegyek hogy emgjavuljon...

semmit, mert nemfog!


el se kezd, verd ki a fejedből. járj ismerkedni, bulizni stb stb, ne gondolj a srácra.

2013. júl. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 belbolyhocska ***** válasza:
A bátyjád elveszíti a barátját, téged meg átvernek... Kell ez neked????
2013. júl. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Beszéltem a tesómmal és ezt monndta: "Éj vele boldogan,áldásom rád ő talán elvisel minden hibát én már távozom ezt megúsztam szárazán és bár hogy is számolom egy cseppet sem fáj..."

(Be van Baszva!)

De már józanodik és még mindig hülye!

2013. júl. 25. 06:17
 4/4 anonim válasza:

Sok értelmes válasz ...

Beszélgess a srácal ha bejösz neki nincs mit vesztened max a szived törik össze és a tesód elveszti a haverját!

Hidd el tapasztalat!

:/

2014. jan. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!