Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Halálosan belezúgtam az exem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Halálosan belezúgtam az exem haverjába, de ő nem tudna ártani a légynek sem, nemhogy a haverjának. Lehet köztünk bármi is?

Figyelt kérdés
Ez a srác emberileg tökéletes,nem ártana senkinek sem,nagyon jó lelkű. Talán ez az,ami annyira megfogott benne. De sajnos 2 éve jártam egy egész jó haverjával, és ráadásul csúnya módon szakítottam vele. Azóta kicsit közelebbről is megismertem az exem haverját,és beleszerettem. Nem vagyok ri*anc,mielőtt ezzel jönnétek. Csak 3 pasim volt 20 éves létemre,és csak egyikükkel feküdtem le (a srác haverjával nem). Szóval nagyon kéne nekem ez a fiú,és látom rajta,h Ő is vonzódik hozzám,látom a szemeiben is,h érez irántam valamit,és ahogy viselkedik velem... De Ő túl "jó lelkű" ahhoz,hogy ártson bárkinek is,nemhogy a haverjának... Azóta egyébként már új barátnője van az exemnek,de mivel csúnya módon váltunk el,biztos zavarja a kiszemeltemet.:( Lehet köztünk bármi is?? Hogy deríthetném ki? Próbáljak minél több időt vele tölteni,hátha megtörik a jég?
2013. jún. 13. 00:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Mit foglalkozol az exeddel? Főleg ha új nője van. Ott szarnm le, ahol érném. Jöjj össze a sráccal. Sok gyermeket!
2013. jún. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 acelsziv ***** válasza:
Egyes: Szövegértés smafu? A csaj nyomul kézzel-lábbal, de a kiszemelt pofa nem akar lépni a cimborája miatt...
2013. jún. 13. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én is voltam ilyesmi helyzetben (én a span vagyok), de azt nem tudom, hogy ennyire drámai lett volna a helyzet. Azt azért érzékeltem, hogy a bnőjánek tetszik, hogy rendes vagyok, meg az ő haverja is (húgomnak tekintem a barátaim bnőjét). Kétségtelen, hogy volt köztünk vonzódás, de én ezt eldöntöttem, hogy semmikép nem, viszonylag hamar. És szerintem utólag a lány sem bánja, hogy nem lett semmi végül. (Ők is szakítottak) de én úgy vagyok vele, hogy a barátom volt bnője is locked, mert biztosan nem hatna közömbösen a barátomra ez, még ha mondja sem (ismerem) és mi gyerekkorunk óta barátok vagyunk. Fel a fejjel, nem ez az egy olyan fiú van még :)
2013. jún. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!