Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek egy 14 éves lány...

Szerintetek egy 14 éves lány mit akar egy 34 éves, nős pasitól?

Figyelt kérdés
Hónapok óta járkál utánnam,eddig csak feltünően nézett s mosolygott,aztán egyszer megvárt a munkahelyemen s mindenfélét kezdett kérdezni tőlem,fb elérhetőség,hol lakom,stb :D én finoman lepattintottam,úgy hogy bunkó se legyek,de nem látom hogy a szivére vette volna a dolgot mert továbbra is ott sündörög körülöttem,hátha szóba állok vele..s nem értem hogy miért velem akar barátkozni,lehetnék az apja is..vagy létezhet hogy nem barátkozni akar? ennyi évesen?? köszi a normálisan leirt véleményeket :)

2013. júl. 18. 10:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
apakomplexus
2013. júl. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 ivilicious ***** válasza:
23%

az apja helyébe kővel csapnám agyon,úristen, hova korcsosult ez a világ...

persze,beléd zúghat, még kislány...apakomplexus is lehet. hol ismerted meg?

2013. júl. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Valahol ott lakhat a cég mellett,ahol dolgozom..én nem űlök bent hanem ki-be mászkálok egész nap,ott látott mindig..
2013. júl. 18. 11:01
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Simán megtörténhet, hogy egy tini beleszeressen egy nálánál sokkal idősebb férfiba. Nincs ebben semmi fura. Az, hogy ennyire nyomul az viszont már az.
2013. júl. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha nem érti a szép szót, koptasd le csúnyán. Más nem segít, akkor talán veszi a lapot, megsértődik és rád sem fog nézni többet. Meg van oldva a dolog. :D
2013. júl. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 intrepid ***** válasza:
0%
Ábrándítsad ki magadból: túrkáld az orrodat mikor vele beszélsz, szellentsél, mutasd magad ittasnak...
2013. júl. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 acelsziv ***** válasza:

Ha másképp nem megy kérdezd meg tőle, mit akar. (Na ugyan mit? ) És magyarázd el neki szépen, (mondom szépen és finoman) hogy ennyi idősen takarodjon vissza a babáihoz és ne apja -korabeli fickók után futkosson.

Ha nem hallgat a szép szóra, beszélj a szüleivel. Egy 14 éves gyerek már komoly galibát tud okozni, pláne ha sértve érzi magát.

2013. júl. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,a galibával teljesen egyetértek,ezért kerülöm is ahogy lehet,nehogy fantáziáljon valamit amiből majd még én jövök ki rosszul :D köszi mindenkinek :)
2013. júl. 18. 11:23
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Fogadjunk vagyonőr vagy???
2013. júl. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 acelsziv ***** válasza:
Én is köszönöm a zöld kezet :D
2013. júl. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!