Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Eszébe jutott már v kinek...

Eszébe jutott már v kinek rajtam kívül h az ismerkedni akaró emberek némelyike lehet nem is olyan mint aminek magát beállítja?

Figyelt kérdés

Most nem rosszindulatból de ez az internet. Éppen ezért arctalanul bármit állíthatsz magadról.

És én nem hiszem h a sok ismerkedni akaróból mind olyan aminek mondja magát.

Pontosabban ilyen idősebb emberkék, akiknek hátha össze jön, gondolom nem kell ragoznom.


Vagy csak én nem vagyok ilyen naiv ?

Persze biztos van olyan aki igazat ír de én azért vigyáznék !



2013. júl. 18. 16:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Eszembe jutott már igen! Már volt nem is egy ilyen hogy én fäsz ráirtam egy ilyenre azt kiderült hogy egy elhízott 20+ -os férfi... XD
2013. júl. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

hát én élőbe is szoktam néha hantázni ott is lehet, attól függ milyen céllal akarod elhódítani az illetőt, pl. volt, hogy nem tetszett valaki és leráztam azzal, hogy elvagyok jegyezve, csak mert hordok gyűrűt. Vagy, ha már nagyon unaom, hogy sok fiú érdeklődik kamuzok a lakhelyemről, vagy a nevemről, hogy ne találjanak meg közösségi portálon.


rossz hewlyre írtam a kommentet :D de most már jó

2013. júl. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

welcome in 2013! :)

az interneten az vagy, akinek kiadod magad.

2013. júl. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen 3-as pont erre gondoltam.
2013. júl. 18. 16:15
 5/10 anonim ***** válasza:

igen, sejtettem hogy erre gondoltál. viszont ez már az internet kezdetén is jellemző volt és ne haragudj, de számomra fura hogy csak most döbbentél erre rá.

amikor elkezdtem online chatelni, valamikor 1998 környékén, már akkor is az volt az első gondolatom, hogy "na vajon ő az-e, akinek kiadja magát? hiszen nem látom, nem tudom megfogni, csak elolvasom amit ír" :)

2013. júl. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%
Huuuu en meg sosem gondoltam erre! Tenyleg van ilyen, hogy aki ismerkedik az nem a tenyeket mondja?? Akkor multkor az a vadidegen, akinek az utcan kolcsonadtam 100.000 Ft-ot, lehet, hogy nem fogja szombaton visszaadni kamatostol??
2013. júl. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

1-es vagyok

bár én interneten nem igazán ismerkedek, inkább azt mondom, hogy váltok pár-szót egy-két személlyel, de nem ismerkedési céllal(:

viszont a koromról meg ilyen külsőségekről nem hazudnék

Különben személyesen ez a kérdés ugyanolyan aktuális, és az emberek igencsak szeretik felnagyítani a jó tuljdonságaikat ott is...(:

2013. júl. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem most döbbentem rá én eleve nem bízom a nettes párkeresésben csak meglep h ennyi naiv ember van.


Jó persze ismerek párt akik így jöttek össze de kudarc sztoryt azt többet.

2013. júl. 18. 16:20
 9/10 anonim ***** válasza:
10-ből 8 kamuzik, saját 3 éves tapasztalat, itt a gyiken.
2013. júl. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Párkeresés van. Az, hogy "nettes" vagy haverokon át, vagy utcasarkon összeütközős, lényegében mindegy.
2013. júl. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!