Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk ti szeretitek ha egy...

Fiúk ti szeretitek ha egy lány eléggé érzékeny?

Figyelt kérdés

2013. júl. 19. 11:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Én kimondottan :)
2013. júl. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
vannak határok azért pl ne sírjon mert elütöttem egy bogarat
2013. júl. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az aranyos :)
2013. júl. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

2. azért az már tényleg túlzás

köszönöm a válaszokat

2013. júl. 19. 11:09
 5/10 anonim ***** válasza:
van érzékeny és érzékeny között különbség. Valaki aki egy sírós plcs@ érzékenynek titulálja magát, pedig elbőgi magát csak azért mert valaki 100 méterröl nem úgy nézett rá ahogy ő akarta.
2013. júl. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nem
2013. júl. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Személy szerint jobban szeretem ha egy csaj kemény, csak ritkán mutatja ki az érzéseit. Az érzékeny csajok tényleg aranyosak de mindig vigyáznom kellene a szarkazmusommal, hogy meg ne bántsam. 21f
2013. júl. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
a nők érzelmesebbek de azért van határ ha mindenen megsértődik stb az idegesítő a túl romantikus dolgok is idegesítőek szerintem pedig lány vagyok.
2013. júl. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem, mert akkor mindenből drámát csinál, én meg felkuffanok, hogy hülyének néznek ismét.
2013. júl. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én mondjuk érzékeny vagyok, de inkább abban a formában, hogy majdnem minden második filmen elsírom magam. Különben jól meg lettem nevelve, idősebb testvér, stb, fiúkkal mindig is jobban kijöttem, így úgymond "kemény lelkű" vagyok, gond nélkül lehet velem hülyülni, a szarkazmust értem, simán kiállok magamért, ha úgy adódik, szóval nem sírom el magam azon, ha mellettem valaki valami csúnyát mond rám.

Szóval igen, sokféle érzékenység létezik. Ha mint egy kis mimózaszál, megbántódsz minden szaván valakinek, azt szerintem annyira nem szeretik. A barátom mondjuk nagyon odavan azért, hogy ha nézünk egy filmet, és én elsírom magam rajta, merthogy ez milyen aranyos, közben meg kölcsönösen ri***cnak szólítjuk egymást (hülyülésből, persze). Vannak átmenetek és fokozatok ebben is. A túlzásokat, mint általában, nem szeretik, de azt senki sem.

2013. júl. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!