Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Velem van a baj, ha nem jön...

Velem van a baj, ha nem jön be egyik mai fiatal lány sem?

Figyelt kérdés
Se szerelmes nem vagyok már jó ideje, se vonzalmat, vágyat nem érzek ezek iránt a mai lányok iránt. Szexuálisan sokat kívánok, de csak ennyi. Megmondom mi a bajom velük: fellépek facebook-ra például és azt látom, hogy kirakják, mutogatják magukat és várják a sok dícséretet, agyuk semmi, csak a külső és a sok rajongó szánalmas papucs érdekli őket. Felszínesek, cigiznek, isznak, dugatják magukat, amelyik nem az meg utálatos, beképzelt, egoista, tiszteletlen a náluk bepróbálkozó fiúkkal szemben. Nem értem mi történik, de a mai lányok nagyon nem jó úton haladnak. Már kedvem sincs ismerkedni, mert legutóbbi csajról is csak kiderült, hgoy szórakozik a fiúkkal, egoista és fogadásból randizik fiúkkal, aztán szépen a lelkükbe gázol. A vicc az egészben, hogy még csak nem is egy bombanőről van szó, hanem egy szolídan öltözködő, átlagos, rendes lánynak kinéző illetőről. Értitek, az ember keresi a megfelelő lányt és folyton csak csalódik, azt látja, hogy a lányok ilyenek és mindjárt értelmet nyer, miért jár sok fiú, férfi prostihoz inkább. Mai lányokat elnézve már én is értem. Egy a baj, nekem lelkitársa van szükségem, nem csak egy dugásra való húsdarabra. Fontos a szex is nagyon, nem tagadom, az is hiányzik, de ez önmagában kevés a boldogsághoz. Egy megfelelő lányt keresek, akivel el tudnám képzelni a jövőmet és családot is szívesem alapítanék a megfelelő időben, több év múlva.
2013. júl. 19. 14:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
40%
Őszintén? Igen, veled lehet a baj.
2013. júl. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
A tegnap előttiek bejönnek?
2013. júl. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 ASOT ***** válasza:
12%
1-essel értek egyet! Igen veled van a gond!
2013. júl. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
azért van normális lány is :)
2013. júl. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
12%
Csatlakozom azokhoz, akik szerint veled van a gond.
2013. júl. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Az összes mai lányt ismered egytől egyig? :)
2013. júl. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Nemrég olvastam egy olyat, ahol pont egy kiscsaj nemérti a mai pasikat:D Amúgy meg vannak még rendes emberek, aki keres az talál, csak nem a facebookon kell ismerkedni:D Ezért ne legyél elkenődve!
2013. júl. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Veled van a gond ember.. Nekem bejönnek :). -Egy fiú.
2013. júl. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

pont mint a másik részleg, hogy "hol lehet normális pasikat találni"


Felmész a Facebookra, kiválasztasz 10 képet ahol a lányok kidobják a mellüket és utána zavar, hogy ezek nem normális lányok?


Vagy csak én vagyok hülye, hogy a környezetembe csak normális lányok flangálnak? Vagy talán le kellene szoknom, hogy nem élőben találkozok velük, hanem FBn keressek barátokat magamnak?

2013. júl. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én tök sok aranyos és érett lánnyal találkozom, néha azt kívánom bár lennék 10 évvel fiatalabb.
2013. júl. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!