Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egri lányok! Így, ahogy lent...

Egri lányok! Így, ahogy lent kifejtem, lenne valakinek kedve ismerkedni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Én egy elég visszafogott fickó vagyok, zavarban vagyok a nők közelében. Ennek megoldásával régóta foglalkozom, ami magamtól nem megy könnyen. Valószínűleg felesleges ezt a kérdést feltennem is :), de a legeredményesebb megoldást erre abban látnám, ha lenne egy olyan Egerben élő lány, aki szívesen megismerne és találkozna velem akár naponta, bátorítana, tehát "nyomulna" egy kicsit, ha tetszenék neki?

2013. júl. 19. 14:51
 1/8 Cyklon ***** válasza:
Attól hogy beszél a sült galamb,még sült galamb marad. Nincs lehetetlen csak tehetetlen.
2013. júl. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ha kicsit ösztönözne én is bátorodnék, csak kellene hozzá némi idő.
2013. júl. 19. 14:53
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem-nem, ez nem úgy működik, hogy készen kapod a megoldást. Neked kell tenned érte és kockáztatni.
2013. júl. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ezután már mernék kockáztatni, ez biztos. A bizonytalanságom hamar elmúlna egy ilyen nő segítségével szerintem és onnantól oldottabban közelednék feléjük.
2013. júl. 19. 14:56
 5/8 anonim ***** válasza:
Írjátok még le neki vagy kétszer, mert még most sem érti :)
2013. júl. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ma például a szemtanúja voltam egy megszólításnak, a lány láthatóan megijedt a férfitől, aki megszólította és szinte menekült előle az első mondat után. A környezetemben pedig nincs olyan lány aki szabad lenne és tetszene is. Bulizni meg nem szeretnék.
2013. júl. 19. 20:03
 7/8 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban.
2013. aug. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Menj ki este, ott a legkönnyebb, az egri esték a legjobbak.Én is így szoktam. Alapozz egy kis sörrel vagy borral, és rögtön megjön a bátorságod, odacsapódsz egy társaságba, és az ilyen társaságokban szinte mindig akad szabad csaj. Azt nem ígérem hogy nyomulni fog.De meglepődsz milyen könnyű lesz. Én sem vagyok egy ego bajnok.

Amúgy hány éves vagy?

Ha kell még tipp írhatsz privátot.

2013. aug. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!