Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az ciki manapság ha a csaj...

Az ciki manapság ha a csaj megy a pasihoz és nem fordítva? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Tetszik egy srác, másik városban lakik, picikét messze. Elhívott találkozni, persze rögtön igent mondtam, de az nem gáz, hogy nekem kell többet utaznom?

2013. júl. 19. 15:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem az.
2013. júl. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne gáz? Nincs olyan szabály, hogy a féfi üljön többet a buszon...
2013. júl. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
csak mert anyum (elég régimódi gondolkodású) úgy gondolja, az gáz ha a csaj rohangál és nem a pasi, meg hogy ettől olyan mintha könnyen szerezhető lennék stb :D
2013. júl. 19. 15:28
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

"Elhívott találkozni"

Akkor meg mi a probléma, ő kezdeményezte a találkozást. Az hogy most te mész az más dolog

2013. júl. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 ASOT ***** válasza:

Ha egy pár vagytok miért lenne baj?

Nem csak az egyiknek kötelessége állandóan menni.

2013. júl. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
nem vagyunk egy pár (még) csak néhányszor találkoztunk, de ő még sosem volt az én városomban, néha összefutottunk mikor épp arra jártam, de most van az első alkalom, hogy kizárólag őmiatta utazok
2013. júl. 19. 15:31
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Anyukádnak nincs igaza. A rohangál a pasi után, nem épp azt jelenti, hogy felül a buszra itt, ott meg leszáll. Nagyon egyszerű a dolog: ha nem egy helyen laktok, mindig az utazik, aki épp könnyebben meg tudja oldani.
2013. júl. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

már nem a múlt a divat. Akkor volt az, hogy férfi jár a nőhöz, megkéri az "apósától" a lány kezét, a férfi kezdeményez stb.


Ma már nem, az jár a másikhoz, aki akar, ahogy előnyős. Nincs szülői beleegyezés, és az kezdeményezi az ismerkedést is, aki előbb felfigyel a másikra (nálam inkább a lányok kezdeményeznek, én alapjáraton eddig sose szándékoztam csajozni, 2 párkapcsolatom volt, eddig mindig a nő vett észre, ő jött oda, vagy ő tette meg az első lépést.)

2013. júl. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 ASOT ***** válasza:
tökmindegy! már megvolt az első találka mehetsz te is!
2013. júl. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Miért,anyukád szerint jobb ha a pasi rohan a csaj után aki le sem sz*rja?


Nem ciki.

2013. júl. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!