Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Debrecenben a külföldiek...

Debrecenben a külföldiek között csak arabok meg négerek vannak?

Figyelt kérdés
Ne értsetek félre, nincs bajom velük, nem vagyok rasszista, egyáltalán semmi, csak az egyetemen meg úgy egyáltalán itt-ott a városban csak arab és néger külföldieket láttam szinte (úgy értem azok közül, akik huzamosabb időre jönnek, nem csak turisták) Pl. észak-európaiak nincsenek? :D

2013. júl. 19. 22:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Azsiai is van eleg sok
2013. júl. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ott vannak a Románok közelben :D
2013. júl. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De ilyenek, hogy svédek, norvégok, finnek, németek, dánok stb stb stb tehát ilyen jó kis európaiak nincsenek? Mi ennek az oka?
2013. júl. 19. 22:51
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem. Van még török, perzsa, izraeli, rengeteg izlandi, néhány svéd, kevés norvég, kurd, koreai, találkoztam már mongollal is vagy szíriaival.
2013. júl. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
izlandi? :D komolyan??? Voltam izlandon és nagyon imádtam a kultúrájukat meg úgy mindent :D Tudom, nem társkereső oldal és nem is vagyok olyan nyomi mint amilyennek most ezzel tűnök de hogy lehet velük megismerkedni? :))
2013. júl. 19. 22:52
 6/10 anonim ***** válasza:

:DDDD Igen, izlandi nagyon sok van. Meglepően sok, ha azt veszed, hogy nem nagy Izland lakossága. Dán és finn szerintem kizárt dolog, hogy lenne, mert náluk ingyenes a felsőoktatás, és elég jó is. (A finneknél nem vagyok biztos, a dánoknál tuti. Finnel egyszer találkoztam, de ő üzleti úton volt)

Hát igazából én az egyetemről ismerem őket, de egy-egy buliban könnyen kiszúrhatók, hogy az izlandiak táncolnak a legviccesebben és legvadabban (jó, nem általánosítok, de általában ez így van :D).

Egyébként aranyos kérdés, de totál megértem, szerintem az északiak elég jófejek, toleránsak és segítőkészek. (nem mellékesen nagyon jól néznek ki, legyen szó lányokról vagy fiúkról.) Ha van még kérdésed, írhatsz privátban is. :)

2013. júl. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egy finn lányt ismerek. Ott tanul. Mármint, hogy ismerem, az túlzás, csak az egyik facebookos csoportban láttam, hogy írta, hogy finn nyelvleckéket vállal. ( A neve finn, születési helye is, szóval nem magától tanulta)
2013. júl. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
uhhh... a kérdés alapján azt hittem, hogy a menekülttáborról kérdezel de a közepén amikor finnekről stb szó esett már sejtettem hogy nem erre gondolsz:) én egy brit csajjal találkoztam de ő is egyetemista volt.
2013. júl. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A fehér bőrűek között nehezebb kiszúrni az idegen nemzetiségűt, mert itt is rengeteg szőke hazai ember van...

Az biztos, hogy debrecenin az összes diák közül több mint 30% a külföldi. Én találkoztam kínaival, vietnamival, indonézzel stb.

2013. júl. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én is ismerek egy izlandi kis csajt, nagyon aranyos.

Különben tényleg nagyon szimpik az északiak: nyitottak, kedvesek, vidámak és előzékenyek. Nekem nagyon bejönnek.

2013. júl. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!