Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Már senki sem hallgat rapzenét...

Már senki sem hallgat rapzenét? Fiúk/lányok aki szeretne ismerkedni és szereti a rapzenét azok küldjenek privit!

Figyelt kérdés
14/L

2013. júl. 20. 11:39
1 2 3 4 5
 41/50 anonim válasza:

Én most a Strange Music független kiadó rappereire vagyok most teljesen rákattanva (Tech N9ne, Krizz Kaliko, Rittz, Brotha Lynch Hung), hogy csak a legismertebbeket említsem.

Ismeri őket (szereti őket) valaki még itt?

2013. júl. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
Nem az én stílusom de néha szoktam hallgatni. Eckü, Dsp, Akph, Funktasztikus számai például nagyon tetszenek.
2013. júl. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
Nem csak hallomásból ismerem. Egyszerűen undorítóak számomra az RTM-es zenék. Semmi érzelmet nem vált ki nincs üzenete, csak megy az ömlengés hogy húú de kva kemény vagyok és a semmiből lettem az wáááá meg nyomor élet az villa meg bmw-ék meg fuxok .. hagyjad már magad :)
2013. júl. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 A kérdező kommentje:

mondjuk Funkot is szeretem :)

nagyjából még utánozni is tudom a hadarását :D

ahogy darálja a szöveget :D

2013. júl. 20. 12:36
 45/50 Dogmatix91 ***** válasza:
mondjak egyet is? Már nem azért de szerintem a "fővezér" sem original magyar :D De nem is igazán az a probléma, hogy valaki cigány, mert ott van pl Beat aki szintén elég sokat tett a rap zenéért. A baj az, hogy azt hiszik, hogyha ki vannak varrva akkor ők már atomhardcore gangstaraperek. Ez nem Harlem! Nincs mire keménynek lenniük.
2013. júl. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:

"nagyjából még utánozni is tudom a hadarását :D

ahogy darálja a szöveget :D"


:D cool

2013. júl. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
"Ismeri őket (szereti őket) valaki még itt?" Yelawolf, hol van???? Ő gyakorta közreműködik velük...
2013. júl. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim válasza:
szinte mindenki hallgat, mondjuk nekem ezek a kedvenceim: mf doom, mos def, vinnie paz, a tribe called quest, odd future, das efx, asap rocky, akph, nks, káva, firma, az idő urai
2013. júl. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 frank1997ize válasza:
Csak az Amerikai hip hop.
2014. márc. 18. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 Kikki6 válasza:
Szia! Én imádom a rappet...☺ Mi a neved? :D Bejelölhetlek? ☺
2014. júl. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!