Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tényleg van olyan, hogy az...

Tényleg van olyan, hogy az ember egyszerűen sugározza magából az elkeseredettséget, a szomorúságot és ezért nem akar vele senki ismerkedni?

Figyelt kérdés
Sokak szerint nálam is közrejátszik ez...

2013. jún. 6. 18:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, Varga Dávid
2013. jún. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
igen ez a karma :)
2013. jún. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
Olvasgass a csúnya,alacsony vagyok és a lányok olyan kegyetlenek kérdések között,tele van ilyen alakokkal.
2013. jún. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Pain for Pleasure ***** válasza:
Igen, van ilyen.
2013. jún. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
29%
Nincs, ezt csak vmi nagyokos kitalálta. Van összefüggés a kettő között, csak fordítva: akivel nem akar senki ismerkedni, az elkeseredett és szomorú lesz.
2013. jún. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az 5-ösnek igaza van, ez egy ördögi kör.
2013. jún. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
71%

Hajajj, de még mennyire hogy van ilyen! Sajnálatos dolog ez, mivel tényleg nehéz kikerülni ebből a helyzetből, de az ilyen embereket tényleg szereti az emberek többsége jó messziről elkerülni.


Mondjuk a negatív kisugárzással önmagában még nem is lenne gond, csakhogy az esetek túlnyomó többségében mindehhez jelentős mértékű önsajnálat, s így panaszáradat, illetve egy meglehetősen negatív világkép társul vagy rosszabb esetben fellengzős, pökhendi, másokat lenéző magatartás (ergo mindenki hülye körülöttem), amellyel az ilyen illetők általában a kisebbségi komplexusukat próbálják kompenzálni, több-kevesebb sikerrel. Ez utóbbi az embertípust én személy szerint nagyon nem csípem, az előbbi még simán elviselhető.


Tehát szerintem amennyiben az előbbi típusba tartozol, úgy még mindig hamarabb van esélyed barátnőt/barátot találni, mint az utóbbival, mivel akadnak emberek, akik kifejezetten szeretnek másokon segíteni.


Szóval, bár tudom, hogy nehéz (jómagam is hajlamos vagyok időnként bedepizni és belemerülni az önsajnálatba), de fel a fejjel és próbálj meg kissé pozitívabb szemszögből tekinteni a világra. Már a puszta akarat és próbálkozás is többet segít, mint gondolnád. ;)

2013. jún. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!