Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vannnak itt olyan 18 feletti...

Vannnak itt olyan 18 feletti fiúk, férfiak, akiket sokkal fiatalabbnak, akár 18 év alattinak is szoktak nézni még mindig? Ti hogyan élitek meg ezt a csajozásban? Nálatok hátrány vagy előny ez inkább?

Figyelt kérdés
Én nagyon utálok ilyen lenni, inkább lennék egy nagy darab szekrény, akkor legalább férfinak néznének és nem kisfiúsnak, meg tudnának vonzódni hozzám szexuálisan a korombeli csajok is, nem kéne 14 éves csajokkal beérnem. Én nem tagadom, semmi esélyem már sokszor egy 16-17 éves fejlett csajnál sem, főleg, ha még magas is. többnyire csak 13-15 éves lányoknak jöttem be eddig. Na én leírtam a tapasztalataimat, másnál hogy van ez az érdekelne?:)
2013. júl. 20. 13:11
 1/4 anonim válasza:
én igaz mar 23+ vagyok de volt h sokaig elkertek meg a szemelyimet sor vasarlasnal a tuskóban XD
2013. júl. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Figyi, nem csak nálad probléma ez. Erősíts egy kicsit, szedj fel némi súlyt (nem zsírban értendő). :D

Én 18 évesen 16-nak néztem ki, mondjuk az nem volt nagy különbség. Most 24 vagyok, a munkám részben fizikai, ezért kicsit kiizmosodtam, ettől függetlenül megborotválkozva 18-nak nézek ki, 4 napos borostával meg 28-nak. :D

2013. júl. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bizonyos szempontból hátrány, más szempontból előny
2013. júl. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem mert cukinak tartanak azonnfelül helyes is vagyok
2014. ápr. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!