Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » MINDIG elpirulok! Nagyon...

MINDIG elpirulok! Nagyon kínos, mit tehetek ellenne?

Figyelt kérdés

Annyira kínos, ha csak meglátok egy számomra helyes srácot, elvörösödök. Van egy srác, akihez szoktunk menni barátnőmmel vasárnaponként,(mert oda szokta adni az anyukája a kutyákat, hogy sétáltassuk meg őket) és amikor ő nyitja ki a kaput( eddig egyszer volt, az is elég) látványosan elvörösödök, és szédülök, ezért jön az, hogy a barátnőmmel elkezdünk röhögni, így még pluszba hülyének is nézhet. De azt láttam, rajta, hogy élvezi, zavarban vagyok... Nekem nem volt annyira kellemes, égett az arcom. De van amikor észre sem veszem, hogy elpirultam, olyankor szól barátnőm.

Van egy srác aki tetszik, és ha meglátom az utcán(szintén barátnőmmel voltam) nagyon elpirultam, és szokásosan elkezdtem nevetni (elvileg így vezetem le a kínos dolgokat).....

Szerintetek mivel lehetne "kezelni" ezt az egészet? Már nagyon utálom, nem tudok normálisan egy kicsit is helyes srácnak a közelébe lenni.

Előre is nagyon köszönöm a válaszokat! :)

14/L



2013. júl. 20. 14:33
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem igazán lehet ezen uralkodni. :/ De elvileg a srácok szeretik az ilyet, élvezik! :)

Talán próbáld meg, hogy nagy levegőt veszel, mielőtt ránézel, így lenyugszol, és talán nem leszel olyan vörös. :D

2013. júl. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

énis ilyen vagyok.. vagyi nem pont cscak hasonló, de fiúba.

Lányoknál nem, de mondjuk haverokkal vagy bármi random ciki helyzetben (ami lehet h nem is annyira az..) tökre eltudok vörösödni és fiúként szerintem eléggé gáz. :||

2013. júl. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim válasza:
100%

Mint ha magamat látnám csak fordítva. Sajnos nem lehet kezelni.. de ha találsz rá gyógymódot akkor írj! :D

15/F

2013. júl. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Minél többször kerülsz ilyen helyzetbe annál jobban fogod kezelni a dolgot és a végén már nem is leszel vörös,velem is ugyanez volt csak én fiú vagyok
2013. júl. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim válasza:
100%

Gyerekek azt hiszem erősítem a fiú csapatot

15/F

2013. júl. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Hát srácok, akkor gyertek Csongrád megyébe, mert itt aligha:D igen, volt egy srác (első nagy szerelem ._.) ha őt meglátnám valamelyik nap, biztos, hogy el sem pirulnék... de az a baj, ha van egy srác, akiről megállapítom, hogy helyes, azonnal vörös fej ._.
2013. júl. 22. 15:39
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanabban a helyzetben vagyok, én nem találtam rá gyógymódot :(. De a jó hír, hogy mi ezt az elpirulást sokkal nagyobb "tragédiakén" kezeljük, mint a környezetünk. Nem nagy baj az, ha elpirulsz...sokak szerint aranyos, bár én nagyon cikinek tartom. Fogadd el így magad. Lehet, hogy idővel javulni fog a helyzet, úgyhogy csak nyugi :)
2013. júl. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Hát, igazság szerint ezt nem lehet "orvosolni".

Vannak, akiknek könnyebben megy az ilyen szituációk kezelése, valakik pedig elpirulnak nagyon. Én is az utóbbiba tartozok. :)

Anyuval sokat járok üzleti megbeszélésekre, tájékoztatókra. Egyszer megláttam egy nagyon helyes srácot. Szemezett is velem, erre én olyan piros lettem, mint egy pipacs, anyu pedig elnevette magát. Ez egy hónapja történt, azóta már többször láttam a srácot és minden alkalommal egyre enyhébben pirulok el.

Szóval szokni kell az ilyen fiúk közelségét. :)

Kitartás, csajszi! Hajrá! :D

2013. júl. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim válasza:
100%
Ne aggódj, ezt a legtöbb srác aranyosnak találja :)
2013. júl. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim válasza:
46%
ez csak addig van igy míg szűz vagy!:D
2013. aug. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!