Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van olyan társkereső, ami...

Van olyan társkereső, ami kifejezetten a lúzereknek/életképteleneknek lett kitalálva?

Figyelt kérdés
A normál társkereső oldalakat mind elbuktam, egy választ sem kaptam egy lánytól sem, ezért "speciális" oldalt keresek, ahonnan talán nem fognak kinézni, és sikerélményem is lehet! Van ilyen?

2013. júl. 20. 14:59
 1/8 anonim ***** válasza:

Rondarandi.hu


Én egyszer felmentem rá, de szerintem még ott is én lennék a legcsúnyább:D Másrészről pedig azért ennyi önbecsülésem van, hogy elvből nem regisztrálok ilyen oldalra, valamennyire tartom magam azért én is..

2013. júl. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
"lúzer" nem létezik, csak ráérő, beképzelt emberek találták ki ezt a szót.
2013. júl. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Ööö... Nincs. De egye fene... Csinálok egyet, hogy a magadfajtákból meggazdagodjak... :D
2013. júl. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nincs olyan, hogy lúzer, Isten úgy teremtett, hogy egyenértéküek vagyunk.Azt csak az arrogáns, nagypofájuak találták ki, mert saját magukkal is bajuk van.


A társkeresőkről csak annyit, hogy rengeteg frusztrált nő és férfi kerül fel egy helyre és legtöbb esetben csak egy rossz tapasztalatot szerzel velük.A legtermészetesebb dolog az ismerkedéshez, az a szocializálás, hobbik, klubtagságok,tanfolyamok.Ez jót tesz még a személyes életednek.

2013. júl. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

99% -ban lúzerek regisztrálnak sajnos a társkereső oldalakra. 4 év tapasztalatom van erről.

Csalók, hazugok, szélhámosok, mentális és szellemi sérültek, betegek, nyomorékok, nagycsaládos elvált asszonyok és férfiak. Tehát a legalja népség akikkel a kutya sem áll szóba nemhogy együtt lehessen élni egy ilyennel.Ők valóban életképtelenek egy normális kapcsolatra. Az hogy az oldalon dicsekednek hogy "ők már megtalálták" ez csak marketing baromság...

2013. júl. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Tejeszacsko válasza:
Cleverbot
2013. nov. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én majdnem 30 év társkeresős tapasztalattal rendelkezem, de még nem találtam meg a páromat. Nincs. Még az újsághirdetések korában kezdtem próbálkozni, 2000-es évek után százezreket nyomtam el fizetős oldalakon évek alatt, és volt egy kb 2 hónapos kapcsolatom belőle, de egyetem miatt elköltözött külföldre a lány. Így 50 felé haladva is szeretem még az elektronikát, programozást, a kvantumszámítógépekről, mesterséges intelligenciáról tanulok és építgetek dolgokat, és a saját csöves erősítőmet hallgatom még. Soha nem tudtam kötélre mászni, gyűrűn húzódzkodni, el sem bírom a testem, tehát ny0m0rék vagyok! Nem kellek ennek a világnak, de a világ sem kell nekem, tőlem fel is robbanhat!
márc. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nehéz magam előtt bevallani, de sóvárgok az atomháborúért. Majd nem fognak ny*m0rékozni, ha mindenkinek plusz végtagjai lesznek. Na te büdös polip, most másszál kötélre a sok kezeddel! Én addig szexelek!
márc. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!