Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mik a véleményetek a képekről?...

Mik a véleményetek a képekről? (tovább mögött)

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok két dologra:


1) Az egyes képek alapján milyen benyomás alakul ki bennetek? (akár pontozással is, ha valakinek úgy egyszerűbb)

2) Melyiket tennétek fel Ti a helyemben társkeresőre


Nyilván a belső ez alapján nem látszik én tudom, de egy benyomás anélkül is mindig alakul ki. A társkeresős rész meg, azért kérdés, hogy pl. egy hasonló félmeztelen kép vállalható-e, mert mégis egy olyan dologgal foglalkozik, ami számomra kiemelten fontos (a mozgás).


Linkek:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Előre is köszönöm a válaszokat és mosolygós estét mindenkinek!


Ui: Régen volt valami honlap, ahova feltölthetted a képed és ismeretlenek értékelhették (1-10-ig, anonim módon) - az teljesen megszűnt?



2013. júl. 18. 00:02
1 2 3
 1/25 Cyklon ***** válasza:
93%
Tedd fel mind,mivel nem csak egy képet lehet feltenni :D
2013. júl. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

Férfi létemre mondom, hogy átlagon felüli vagy, nem tudom minek társkereső, azt fogják hinni kamu vagy. :D

Egyébként szerintem simán mehetnek a képek.

2013. júl. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Helyes pasi meg kell hagyni :D
2013. júl. 18. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Azért ezzel tisztában vagyok, hogy többet is lehet feltenni - voltam már Társkeresőn még 2 barátnővel ezelőtt :)


A kérdésem inkább arra irányult, hogy vállalhatóak-e a képek, s milyen benyomás alakul ki valakiben ezeket nézve. Azért ott sem mindegy mit kommunikál 1-1 kép, sőt a többség szerintem csak azokat nézi meg ;)

2013. júl. 18. 00:07
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Ember, neked társkereső? :D Én nem nézek ki ilyen jól, mégis sikerem van a nőknél :) A kérdéshez pedig: Válalhatóak a képek, nekem konkrétan akalandvágyó, férfias szavak jutottak eszembe.
2013. júl. 18. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Mindet felteheted:D Ezek alapján aranyosnak tűnsz:)Megkérdezhetem hogy hány éves vagy?:)
2013. júl. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Szemből és oldalról (arcodhoz viszonyítva) készült képed elég más fényviszonyokkal rendelkezik és így nem is lehet külön-külön ítélni. Így én azt a kettőt biztos felraknám. A kézen állóst is érdemes. Amelyike ketten vagytok, már érdemes megfontolni, mert pont nem a te arcod látszik, így hiába impozáns, kissé furán jön ki.


Én csak a "szexi vagy nem"-re emlékszem. Tudtommal a műsor is megszűnt és ahhoz kapcsolódott. Ahogy elnézem vannak oldalak, amik leutánozták vagy továbbvitték a dolgot, de már nem teljesen ugyanaz.

2013. júl. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Első benyomás? Egy életvidám, megbízható hapsi.

10/9

2013. júl. 18. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
szerintem is felrakhatod mind
2013. júl. 18. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Te ember, mit keresnél te társkeresőn ilyen kinézettel? :D

Azért válaszolok.

1)Van benne valami, ami megfog olyan bizalomgerjesztő. A tekinted miatt lehet, ami itt elég jól kivehető, illetve jól áll, hogy mosolyogsz. (Az összekulcsolt kar egyesek számára riasztó, de valamiért ezen a képen nekem nem.)


2)Nem túl jó, negatív kisugárzású, olyan mintha feszült/ideges/szomorú lennél.


3)Nagyon beállított, ugyan az az arckifejezés, mint a 2-esen, de itt legalább nincs összekulcsolva a kezed, ez valamennyire nyitottabbá tesz.


4-5)Nem jó, mert nem látszik az arcod. De társkeresőn biztos lehet több képet is felrakni, csak ne ez legyen az első, amit meglátnak, mert így kevésbé kattintanak rád. Egyébként jók, látszik, hogy sok munka van benne.


Az első képet választanám, mivel engem rögtön megfogott :)


Ilyen oldalakat linkeltek pár napja egy kérdéshez, megkereshetem, ha kell.

2013. júl. 18. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!