Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha belépnék lányként egy csak...

Ha belépnék lányként egy csak fiúkból álló csapatba hogy kezelnének a srácok?

Figyelt kérdés

Nem vagyok fiús,jó csajnak tartanak,de szeretem a "fiús" sportokat,és BMX-ezek. Van egy csapat a közelben,akik járnak fellépésekre,és vagyok annyira jók,mint ők. Tagokat toboroznak,és szívesen csatlakoznék. Egyedül az tart vissza,h a 15 fős csapatban egy lány sincs,és nem tudom,hogy kezelnének a fiúk. Attól félek,h azt fogják mondani,nem vesznek be lányt,mert ez ilyen fiús dolog és nem kell nekik oda egy csaj... Szerintetek hogy fogadnának?

19/L


2013. júl. 20. 16:18
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
így kezdődik egy gang-bang.
2013. júl. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne légy bolond, örömmel be fognak venni. Inkább azon gondolkozz, el fogod-e tudni viselni, hogy az összes utánad fogja csorgatni a nyálát, és szépen be fognak próbálkozni nálad. Legalábbis az erősebbek, határozottabbak.
2013. júl. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
19 éves vagy, már nem csinálnak ilyet a srácok, az még általános alsóban volt. :)) Örülni fognak biztosan, hogy végre lány is lesz a bandában. Amúgy is vannak női bmx-esek, nem lenne szentségtörés. :D
2013. júl. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ebből igen gangbang sül ki xD
2013. júl. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 viktor123456 ***** válasza:
Ha tetszik a bmx akkor ez mit zavar? Majd csak lesz valahogy. :-)
2013. júl. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!