Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Keresek egy 13-14 éves lány...

Keresek egy 13-14 éves lány felhasználót, itteni felhasználóneve "P"-vel kezdődik, keresztneve meg Zs-vel. Hetek óta nem ír vissza. Vérfarkasos írása kapcsán ismerkedtünk meg itt. (? )

Figyelt kérdés
Na, kicsilány, ha magadra ismertél, légyszi írj, hiányzol!!:(

2013. júl. 20. 19:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Pé mint Pumukli és Zs mint Zsanád?
2013. júl. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nem véletlen az, hogy nem ír vissza:D
2013. júl. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Ezekkel kezdődnek a nevei, igen, de konkrét személyt keresek, remélem ír privátban, mert hiányzik:(
2013. júl. 20. 19:58
 4/21 anonim ***** válasza:

Lehet, törölték a regisztrációját.

próbálj ott írni neki, ahol feltette a kérdést. ha nem tudsz írni neki ott, akkor törölték.

2013. júl. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Ez nem az az oldal ahol sokáig fent lehet tartani egy beszélgetést. Tapasztalat mert én már pár tucat emberrel leveleztem itt (igaz fél év alatt)


De nem tartott sokáig egyik se.


Megbízhatatlan ez az oldal ilyen téren.

2013. júl. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Törölték mert kiskorú volt.
2013. júl. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Hát az is lehet:S :( De hát nemtom, akkor szólt volna előtte:S Asszem lehet, hogy megsértődött, hogy én is hanyagoltam, vagy a szülei megtiltották, hogy levelezzen bárkivel is. Most nyár van, ha megsértődött is írt volna, ő viszont nem olyan káromkodós, szitkozódós fajta, hogy innen kitiltsák.
2013. júl. 20. 20:02
 8/21 anonim ***** válasza:

Nem lehet hogy Kristen Steward volt álnéven?

El tudom képzelni azt az írást... csillogó vámpírok akik nagy lompos farka(s)t szopogatnak :))

2013. júl. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
De amúgy nem jó kategóriában van a kérdés, igen, észrevettem:S:D De hát itt láttam, hogy van ismerkedős kategória, szerintem ő főleg a Szórakozás>> Könyvek résznél tevékenykedett. Szeret olvasni. Hát végülis megpróbálhatom megkeresni azt a kérdést.
2013. júl. 20. 20:03
 10/21 A kérdező kommentje:
Hát én nemigazán gondolnám. Én neki egy felhasználónevéről tudtam.
2013. júl. 20. 20:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!