Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nős férfiak! Meddig próbálkozt...

Nős férfiak! Meddig próbálkoztok a kiszemelt nőnél/ lánynál ha csak szexet akartok és mi az a viselkedés amit eltűrtök tőle?

Figyelt kérdés

Már kb 8 hónapja ismerem ezt a nős fiút. Mikor elsőnek meglátott,úgy nézett,hogy már nekem volt kellemetlen s ha nem szólnak hozzám rászóltam volna hogy mit bámul! És azóta bármikor is lát folyton mosolyog, néz, szinte ragyog a szeme, minden alkalmat kihasznál,hogy a kezemhez érjen s ilyenkor beleszokott simogatni a tenyerembe,meg van mikor fogja, finoman szorítja hiába tudja,hogy utálom ezt! Szóvá is tette,hogy nem lehet hozzám közel kerülni mert nem engedem. Bármit is csinálok nem használ, pedig már közöltem vele,hogy nem fogok vele kezdeni, undok vagyok vele,csúnyán beszélek és viselkedek vele,ott kötök bele ahol csak lehet, és csak tényleg annyit kommunikálok vele amennyit feltétlen kell vagy még annyit se plusz már elküldtem a fr*ncba is,hogy menjem oda ahonnan jött,mert senkinek se hiányozna főleg meg nekem nem de semmi... Olyan,mintha a falnak beszélnék.

Ennyit tűrne és próbálkozna csak egy kis szexért vagy ez már szerelem?


Légyszi tényleg csak nős férfiak vagy olyanok írjanak,akik éltek meg ilyet! Olyan válaszokra nem vagyok kíváncsi,hogy nős emberrel ne foglalkozzak tudom én ezt,ezért se állok le vele akármennyire is helyes vagy ép nem közömbös!



2013. júl. 21. 14:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem a dolog pokoli egyszerű. A srác okos, tapasztalt, pontosan tudja, hogy kell neked, csak idő kérdése.

Lehet, hogy tévedek, de abból, hogy itt kérdezel, meg abból ahogyan kérdezel én is úgy gondolom, hogy meglesz ez.


Férfi vagyok, 30 fölött és volt már eleinte elutasító 9 évvel fiatalabb szeretőm. Nem nős vagyok, "csak" élettárssal élek jópár éve.


Szerintem add neki oda magad, jó lesz az mindkettőtöknek :)

2013. júl. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!