Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A neten tényleg csak nyomikat...

A neten tényleg csak nyomikat lehet összeszedni?

Figyelt kérdés

Próbálkoztam pár oldalon, de nagyon gáz a helyzet.

Aki tetszene külsőre, az általában nős és szeretőt keres, vagy simán csak "laza kapcsolatot" keres.

Aki komolyat akar, azok vagy nagyon-nagyon csúnyák (nem annyira nagyon az elvárásaim, ha átlagos, ápolt kinézete van, az már jó), vagy valami jellemhibájuk van, ami már az elején kiderül (hála az égnek).


Hol ismerkedjek akkor? Partikon elég sok alkesz, drogos, komolytalan ember van, meg nem is vagyok az a nagy partiarc.



2013. júl. 22. 13:05
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

én nem érzem magam nyominak.


sokszor ismerkedem neten. Eddig csakis jó tapasztalataim vannak ez ügyben, és normális lányokat ismertem meg.

Szóval ne általánosíts légyszives.

2013. júl. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:

Gondolom igen.

Mert ahogy te fogalmaztál "nyomik" csak itt mernek ismerkedni...

Ezért nem vagyok híve a netes ismerkedésnek

2013. júl. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
* nem annyira nagyok az elvárásaim
2013. júl. 22. 13:07
 4/27 anonim ***** válasza:
34%
a neten többségbe nyomorék analfabétákat lehet össze szedni aki azért teszi fel magát hogy hátha szerencséje lesz
2013. júl. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:

baromság.

én pl sokszor azért ismerkedtem neten, amit a kérdező is leírt. partykon rengeteg a magárol nagyot képzelő maca, meg a beszívott 15 éves, aki a 30 as kidobora hajt...:/


Valo igaz, hogy egyszerbb leírni pár sort, és várni a visszajelzést mint élőben bátorságot meríteni, de nálap például nem ütheti ki egymást a kettő. szükség van az emberi kontaktok személyes ápolására is.

2013. júl. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

Az első két sorral rá tapintottál a lényegre.

De nekem sem volt mindig párom, és a köztes időszakban is jó pasi voltam. Szóval ne add fel.

Ha eljársz otthonról, nem partyzni, hanem rendezvényekre a barátnőiddel, fogsz találni normális pasikat is.

Akivel találkoznod kell, az úgy is megjelenik az életedben.

2013. júl. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Én az ilyen oldalakon azt tapasztalom, hogy a lányok nem feltétlen adnak esélyt annak se, aki éppen normális levelet ír nekik, és nem szexuális ajánlatot. Kicsit jobban kell szűrni, de aki normálisnak tűnik, azzal nem félni elkezdeni levelezni. Azt meg már ne is mondjam, hogy ha megtetszik valaki, akkor te is ráírhatsz, vagy "lájkolhatod", vagy ilyesmi, hogy felkeltsd a figyelmét. Sokan csak felregisztrálnak és várják a galambot. Ez nem kötelező magatartás.
2013. júl. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim válasza:
Én is azt hittem,de végül egy nyomorult chat.hu-n keresztül ismertem meg a férjemet,ennek már 4 éve,azóta született közös gyerekünk is. Az a baj ezekkel az oldalakkal,hogy tényleg 90-10%-os arányban vannak a nyomik és a normálisak. Na most,ki tudja,hogy a normálisak mikor ülnek gépnél,lehet soha nem akkor,amikor te. Én amúgy nem társat kerestem a neten,csak unaloműzés céljából nyomtam. Szerintem jobban jársz,ha inkább face to face keresgélsz,több az esély a sikerre.
2013. júl. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Én nem gondolom. Persze megfelelő emberrel összetalálkozni nehéz. De nekem volt már kapcsolatom netről. Nem érzem egyikünket sem "nyomi"nak.
2013. júl. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

Nos nem feltétlen, de tény, hogy pont a nagy számok törvénye miatt is ugye a sok jelentkező közül így nehéz megtalálni azt, akit keresel. Én személyes tapasztalatomat osztanám meg legalább átlagos kinézetű, de talán egy fokkal még jobb képűbb férfiként:

voltam fent társkeresőkön, és való igaz, hogy sok férfitársam egy nyomorult szerencsétlen ember, amiről egy részről tehetnek is, de nagymértékben meghatározó a családi háttér, neveltetés, ahonnan jövünk.

Én nem önfényezésből mondom, de intelligens, művelt, okos férfi vagyok, és nem is nézek ki csúnyán, mégsem voltam elég a nőknek ott. Vagy a koromra hivatkoztak, vagy nem méltattak válaszra sem, pedig nem úgy kezdtem, hogy mikor dugunk. Ráadásul a helyesírásom is kitűnő, de nem volt elég. Fogalmam sincs milyen elvárásaik vannak a nőknek, én nem beszélek a nyelvükön, ellenére, hogy már tapasztalt vagyok párkapcsolatokban. De már nincs is kedvem ismerkedni. Sosem lehetsz elég jó...

2013. júl. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!