Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek? Valamit nagyon...

KevinSmk kérdése:

Mit tegyek? Valamit nagyon elbasztam

Figyelt kérdés
Van egy lány akit tényleg nagyon szeretek,nem vagyunk együtt viszont a barátnője szerint szeret engem...tegnap facebookon összekaptunk egy hülye pletykán és felhozta hogy én mindig mindent elintézek egy bocsánat kéréssel...erre rávágtam hogy többet soha nem fogok tőle bocsánatot kérni..most olyan érzésem van hogy örökre elfelejthetem mivel 1-2 üzenetre nem válaszolt és skypeon is írt valami olyasmit az állapotába hogy ő már nem fog se írni se vissza írni,ezért gondolom hogy rám értette...7hónapja ismerem de mostanában kezdtem csak érezni h lehet h tényleg szeret! Ilyenkor mit tehetek?
2013. júl. 22. 16:25
 1/6 anonim ***** válasza:

egyik lehetőség, (szerintem a leg ésszerűbb) iszol egy sört, és leszarod a csajt...


második lehetőség, elmondod neki, hogy szereted, és egy hülye félreértés miatt nem akarod, hogy vége legyen a kettőtök kapcsolatának. (utána iszol egy sört.)

2013. júl. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
személyesen próbálkozz
2013. júl. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A sör elég jó ötlet :D :D :D :D

De nem akarom és nem is tudom elfelejteni őt már számtalanszor megpróbáltam de egy mosollyal képes mindent rendbe hozni..

félek komolyan elveszítem..ami lehet h még jobb is lenne

2013. júl. 22. 16:36
 4/6 A kérdező kommentje:

Ha most személyesen megpróbálnám először egy pofonnal nyitna

aztán valószínűleg egy puszival folytatná...csak 1 problémám

van..1000kmre vagyok otthontól..

2013. júl. 22. 16:38
 5/6 anonim válasza:
Hát, ha nem válaszol az üzeneteidre, és tényleg messze vagy az otthonodtól, akkor lehet, hogy egy kicsit hagynod kéne, hogy lehiggadjon. Aztán írj neki egy üzenetet, hogyha hazaérsz, akkor majd szeretnél találkozni vele, hogy meg tudjátok beszélni ezt a félreértést. És akkor személyesen elmondod neki, hogy ne haragudjon rád, nem akartad megbántani, meg hogy mennyire szereted, és nem akarod, hogy ilyen félreértések közétek álljanak, ... stb. :)
2013. júl. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi ez tényleg hasznos tanács volt :)
2013. júl. 22. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!