Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet olyankor tenni ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet olyankor tenni ha úgy érzem hogy rossz döntésekkel elbasztam az egész jövőm?

Figyelt kérdés
2012. okt. 10. 18:08
 1/9 anonim ***** válasza:
próbáld meg kijavítani, mentsd ami menthető
2012. okt. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Semmit.
2012. okt. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 ASOT ***** válasza:

Ami megtörtént azt már nem lehet semmissé tenni.

Annyit tehetsz h a jövőben okosabb leszel és tanulsz a hibáidból.

2012. okt. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Megpróbálod helyrehozni, amit még helyre lehet. Én is későn kaptam észbe, de még nem lángol a teljes vár...
2012. okt. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is sokszor ezt érzem de a másik oldalról pedig azt, hogy amíg nem érzed magad egy vén trottynak addig mindig meg van a lehetőség a változtatásra.
2012. okt. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
pl mivel?
2012. okt. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ebben a pillanatban kezdődik életed hátralévő része. Használd ki a lehetőséget...
2012. okt. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 MadameViciouse ***** válasza:

Minden csak felfogás kérdése.Légy pozitív és ne add fel, ne ess kétségbe és ne ess depresszióba ha lehetséges...

Olyan nincs,hogy elrontottál mindent, sosem tudhatod milyen jó dolgok várnak még rád.

Olykor a rossz döntések is szükségesek a későbbi boldogsághoz...

2012. okt. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem már el van baszva a jövőm :D És nem tehetek ellene semmit :D
2012. okt. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!